تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اکشن Rogue Heroes Ruins of Tasos v3.0 برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/30 نسخه Rogue Heroes Ruins of Tasos v3.0 - DARKZER0 اضافه شد .

Rogue Heroes Ruins of Tasos

یک بازی ماجراجویی کلاسیک با عناصر مدرن است. برای مبارزه با زندانهای رویه ای ، با دوستان خود تیم شوید ، در یک جهان گسترده و پر از اسرار کاوش کنید و تایتان ها را نابود کنید تا در سرزمین صلح آمیز تاسوس را نجات دهید. درباره بازی Rogue Heroes Ruins of Tasos : شیطانی تاریک در زیر سرزمین صلح آمیز تاسوس به وجود می آید در اعماق چهار سیاه چال بزرگ ، مهرهای باستانی که تیتان ها را در خلیج خود نگه می دارند به شدت ضعیف شده اند و مأمورین آنها وحشت جهانیان را برانگیخته اند. الهه هایی که مدتها پیش جعل مهر کرده اند ، خواهشی ناامیدانه برای گروهی از قهرمانان آورده اند تا مردم را از یک سرنوشت وحشتناک نجات دهند. ویژگی کلیدی

 بازی Rogue Heroes Ruins of Tasos

: انفرادی یا در همکاری با حداکثر 4 بازیکن برای سرنگونی تیتان ها بازی کنید به یاد داشته باشید که مرگ پایان نیست دوباره قیام کنید ، قهرمان خود را ارتقا دهید و یک بار دیگر ، قوی تر از قبل ، بیرون بیایید. Tackle Procedural Dungeons سلاح های کلاسیک Rogue Heroes Ruins of Tasos دارای شمشیر کلاسیک از بالا به پایین با طیف وسیعی از ابزارها ، جادوها و سلاح ها است که می توانید هنگام کاوش در Tasos و مقابله با Great Dungeons از آنها استفاده کنید. سلاح های کلاسیک مانند کمان ، بوومرنگ و گرپلینگ هوک را پیدا کنید تا در اختیار شما قرار گیرد. شهر خود را برای به روزرسانی دوباره بسازید غنیمت های سخت خود را صرف ساخت و سازهای جدید روستای خود در اینتوری کنید. از Weapons Smiths گرفته تا ماهیگیری ، هرکدام می توانند روش های جدیدی برای افزودن به توانایی های شما بیافزایند و شما را با ابزارهای بازگشت به جنگ مسلح کنند.
نام: Rogue Heroes Ruins of Tasos
حجم فایل: 216 مگابایت
شرکت سازنده: Heliocentric Studios
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v3.0
نسخه: DARKZER0
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Heliocentric Studios
رمز فایل: www.download.ir

Rogue Heroes Ruins of Tasos v3.0 - DARKZER0

Rogue Heroes is a 1-4 player classic adventure game with modern rogue-lite elements. Team up with friends to combat procedural dungeons, explore an expansive overworld full of secrets and take down the Titans to save the once peaceful land of Tasos!

لینک دانلود