تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Rust v1.43.1 نسخه ویندوز – مک – لینوکس

Rust

یک نرم افزار برنامه نویسی برای ویندوز ، مک و لینوکس است که به کمک آن می توانید نرم افزار های کارآمد و مطمئن را بنویسید و آنها را ارائه دهید . این نرم افزار به صورت چشمگیری سریع است و بدون اینکه هر گونه کد یا فایل بیهوده تولید کنید می تواند به شما خدمت رسانی کند . همچنین این نرم افزار حساس به عملکرد است که می تواند به راحتی زبانهای کدنویسی شده شما را با زبان های دیگر ادغام کند . از دیگر ویژگی های نرم افزار Rust این است که محیط کاربری کاملا دوستانه ای دارد و پیام های خطایی که به شما می دهد یا ارور هایی که در هنگام کد نویسی دریافت می کنید به صورت یکپارچه است و شما به راحتی می توانید همه آنها را در محیط خوب برنامه اصلاح کنید . با نرم افزار برنامه نویسی Rust می توانید از کدهای جاوا اسکریپت به صورت بهینه تر استفاده کنید و آنها را کوتاه تر از قبل کنید به طوری که حجم کار پایانی قبل از

نرم افزار Rust

و بعد از آن به صورت مشهودی متفاوت خواهد بود و بعد از آن بسیار کم حجم تر و کدهای کوتاه تری خواهید داشت . با این برنامه می توانید نرم افزار های تحت وب راه اندازی کنید و آن را به صورت وب ارائه دهید . این یک نرم افزار کارآمد برای برنامه نویسی در محیط ویندوز ، مک و لینوکس است که برنامه نویسی را برای کاربر به راحتی هر چه تمام تر کرده است .
نام: Rust
حجم فایل: 145 مگابایت
شرکت سازنده: Rust Language
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.43.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe ، pkg
پلتفرم: ویندوز ، مک ، لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Rust - v1.43.1

Rust is blazingly fast and memory-efficient: with no runtime or garbage collector, it can power performance-critical services, run on embedded devices, and easily integrate with other languages.Rust’s rich type system and ownership model guarantee memory-safety and thread-safety — enabling you to eliminate many classes of bugs at compile-time.

لینک دانلود