دانلود بازی کامپیوتر RWBY Grimm Eclipse v1.10 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/10 نسخه RWBY Grimm Eclipse v1.10 - GOG اضافه شد.

RWBY Grimm Eclipse

یک بازی در سبک اکشن و هک اند اسلش می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Rooster Teeth Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Rooster Teeth Games یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای RWBY Grimm Eclipse را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی های رایانه ای روانه بازار کرده است و با توجه به نمرات کثبت این بازی می توان گفت که در کار خود موفق عمل کرده است . سبک هک اند اسلش یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین سبک های بازی های رایانه ای می باشد ، در این سبک شما در قلب مبارزات بسیار شلوغ و سریع قرار دارید که باید با استفاده از چند ضرب های متفاوت و بسیار سریع دشمنان خود را از پای در آورید . بازی هایی مانند سری Castlevania و God of War از پیشگامان این سبک می باشند که این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . حال استودیوی بازی سازی Rooster Teeth Games قصد دارد با ساخت بازی رایانه ای RWBY Grimm Eclipse این سبک را به ریشه های اصلی خود بازگرداند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای فانتزی در جریان است و در شرایطی که موجودات شیطانی به دنیای انسان هاحمله ور شده اند و حال چهار نوجوان قصد دارند به مبارزه با این موجودات بپردازیند . گیم پلی این بازی دقیقا مانند بازی های محبوب این سبک نظیر Devil May Cry و castlevania می باشد ، شما در ابتدا از میان چهار شخصیت اصلی موجود در بازی که هر کدام نیز دارای خصوصیات منحصر به فرد خود می باشند یک شخصیت را انتخاب کرده و وارد مبارزات سخت و نفس گیر این بازی خواهید شد . این بازی از ترکیب سیستم چند ضرب های پیچیده و مبارزات سرعتی موفق به خلق یکی از زیباترین گیم پلی های بازی های هک اند اسلش شود . بازی رایانه ای RWBY Grimm Eclipse یکی از زیباترین بازی های هک اند اسلش سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*دانلود بازی کامپیوتر RWBY Grimm Eclipse نسخه CODEX

 
نام: RWBY Grimm Eclipse
شرکت سازنده: RWBY Grimm Eclipse
تاریخ انتشار: 2016
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن – هک اند اسلش
منتشر کننده: RWBY Grimm Eclipse
رمز فایل: www.download.ir

RWBY Grimm Eclipse v1.10 - GOG

Welcome back to Remnant! RWBY: Grimm Eclipse now features 4 new cosmetic packs (Pajama and Time-Skip costumes for team RWBY and JNPR) and 2 brand new Horde Mode maps; Merlot's Lab and Merlot's Island. Happy hunting!

لینک دانلود