دانلود بازی ترسناک Saint Kotar: The Yellow Mask v1.6 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/04 نسخه Saint Kotar: The Yellow Mask v1.6 - GOG اضافه شد.

Saint Kotar: The Yellow Mask

یک بازی در سبک ماجراجویی و ترسناک است و داستان بازی درباره ی یک سری قتل هایی است که مربوط به پرستش شیطان و اعمال جادوگران است که گریبان گیر این شهر و محله های آن شده اس و شما باید در این بازی این اتفاقات پیچیده را دنبال کنید . محیط بازی Saint Kotar: The Yellow Mask به این صورت است که شما برای این که داستانی جذاب و دیدنی داشته باشید با دوشخصیت جذاب بنک دوهانی و نیکولای کالیاکین در شهر کوچک Sveti Kotar بازی می کنید تصمیماتی که شما در این بازی می گیرد و عکس العمل هایی که از خود نشان می دهید سرنوشت ساز است و بر روی داستان و شخصیت های بازی که در مکان تاریک وترسناک قرار گرفته اند و رنج می برند تاثیر می گذارد .  برخی از نکات مهم

بازی Saint Kotar: The Yellow Mask

بدین شرح می باشد : بازی دارای نقاشی هایی با سبک هنری است که روحیه ی بازیکن را تحت تاثیر قرار می دهد و همچنین موسیقی این بازی که مخصوص این بازی ساخته شده است و بازیکن را تحت تاثیر قرار می دهد ، این بازی یک بازی مدرن و پیشرفته است و گیم پلی بازی به این صورت است که شما باید در خیابان های پر پیچ و خم این شهر بازی کنید و تصمیمات درست و دقیق بگیرید تا زنده بمانید . همچنین این بازی حاوی محتوایی خشونت آمیز است که برای همه ی سنین مناسب نیست و … . 
نام: Saint Kotar: The Yellow Mask
حجم فایل: 3.23 گیگابایت
شرکت سازنده: Tanais Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.6
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Tanais Games
رمز فایل: www.download.ir

Saint Kotar: The Yellow Mask v1.6 - GOG

The story takes place in Sveti Kotar, an ancient town that lies hidden in a mountain region of Croatia. It is a place tormented by agony and sorrow, kept alive by the faith of its furtive inhabitants . Follow the fear of Benedek Dohnany and Nikolay Kalyakin and play the onset of a dark and chilling narrative adventure. Switch control between these two fascinating characters and experience the reality around you change .

لینک دانلود