تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ScourgeBringer نسخه Early Access

ScourgeBringer

یک بازی آخرالزمانی جذاب است که در جهانی رازآلود که توسط موجودی اسرارآمیز دچار هرج‌ومرج شده است روایت می‌شود. شخصیت اصلی بازی ScourgeBringer یک جنگجوی قدرتمند و حرفه‌ای به نام کیرا (Kyhra) است که قصد مبارزه با شرایط موجود را دارد. شما وظیفه دارید تا او را در میان تکنولوژی‌های باستانی و ساختمان‌های مخروبه هدایت کرده تا گذشته‌ی مهروموم‌شده‌ی خود را کشف کرده و رستگاری همیشگی بشر را رقم بزند. گیم پلی بازی بسیار سریع و پر جنب‌وجوش است و می‌توان آن را ترکیبی از دو بازی Dead Cells و Celeste دانست. روند و سیستم کنترلی بازی بسیار سریع و روان است و بازیکن را با هیچ‌گونه ابهامی روبه‌رو نمی‌سازد. مهارت‌های کیرا کاملاً قابل ارتقا و بهبود هستند و به‌مرورزمان و پیشرفت در بازی می‌توانید او را به موجودی قدرتمندتر تبدیل کنید. در گیم پلی

بازی ScourgeBringer

با باس فایت های قدرتمند و بزرگی روبه‌رو خواهید شد که هرکدام به‌نوعی شمارا به چالش خواهند کشید. در بخش‌های مختلف گیم پلی خاطرات و یادداشت‌هایی از سایر جستجوگران و کاشفان وجود دارد که با کمک آن‌ها به واقعیت‌ها و رازهای پشت پرده پی خواهید برد.
نام: ScourgeBringer
حجم فایل: 233 مگابایت
شرکت سازنده: Flying Oak Games, E-Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
آپدیت: Build 4771082
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Dear Villagers, Yooreka Studio
رمز فایل: www.download.ir

ScourgeBringer - Early Access

Set in a post-apocalyptic world where a mysterious entity wreaked havoc on all humanity, ScourgeBringer puts you in the shoes of the deadliest warrior of her clan: Kyhra. Help her to explore the unknown and slash her way through ancient machines guarding the seal of her past, and maybe the redemption of humanity.

لینک دانلود