تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Sentinels of Freedom نسخه HOODLUM

Sentinels of Freedom

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Underbite Games طراحی و منتشر شده است. بخش کمپین این عنوان کاملاً داستان محور است و بازیکن را به عمق یک داستان سرگرم‌کننده می‌برد! شما به‌عنوان یکی از اعضای تیم قهرمانان نقش‌آفرینی خواهید کرد. این تیم وظیفه حفاظت از شهر را بر عهده دارد و با قانون‌شکنان و انسان‌های تبه‌کار مبارزه می‌کند. داستان بازی Sentinels of Freedom از یک دزدی بانک آغاز می‌شود. همه‌چیز به یک دزدی ساده ختم نمی‌شود و با تحقیق و بررسی بیشتر مشخص می‌شود که اتفاقات و حوادث بدتری در حال وقوع است و این تازه شروع ماجراست. در ابتدای بازی به شما این امکان داده شده است که شخصیت خود را بر طبق سلیقه طراحی کنید و سپس تیمی از قهرمانان تشکیل دهید. قهرمانان مختلفی آماده‌ی خدمت کردن در این گروه هستند اما در ابتدا باید با جمع‌آوری امتیازات موردنیاز آن‌ها را بازگشایی کنید. محیط و مبارزات کاملاً آزاد بوده و به شما این امکان داده‌شده است تا سبک و تاکتیک مبارزاتی منحصربه‌فرد خودتان را انتخاب کرده یا تغییر دهید. محیط

بازی Sentinels of Freedom

کاملاً پویا است و به شما این امکان داده‌شده است تا از اشیا و امکانات موجود در محیط استفاده کنید. در هنگام طراحی شخصیت‌ها این امکان وجود دارد تا ظاهر، قدرت، پیشینه داستانی و توانایی‌های ویژه‌ی آن‌ها را مطابق میل خود تنظیم کرده و تغییر دهید. 
نام: Sentinels of Freedom
حجم فایل: 1.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Underbite Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 16+
منتشر کننده: Underbite Games
رمز فایل: www.download.ir

Sentinels of Freedom - HOODLUM

Prepare for a story-driven campaign within the Sentinel Comics universe as you join forces with an ever-growing team of heroes to face a wide variety of villains. What seems like a typical bank heist reveals itself to be just the beginning of a much more sinister plan! Create your hero, gather your team, and save the world in this exciting new turn-based strategy!

لینک دانلود