معرفی بازی Senua’s Saga: Hellblade II

Senua’s Saga: Hellblade II

دنباله ای برای بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice ساخته ی استودیوی Ninja Theory می باشد . این عنوان یکی از اولین بازی هایی است که از قابلیت ویژه ی شرکت Microsoft یعنی Smart Delivery استفاده می کند و در صورتی که این بازی را داشته باشید ، می توانید هم در رایانه های شخصی و هم در کنسول اکس باکس اکس آن را تجربه کنید .

بازی Senua’s Saga: Hellblade II

در جریان رویداد The Game Awards 2019 با یک تریلر تاریک و ترسناک معرفی شد که البته اطلاعات آنچنانی ای از داستان و گیم پلی بازی نمی داد ، تنها چیزی که می دانیم این است که این عنوان دنباله ی بازی اول است و در تاریخ نامشخصی برای کنسول نسل بعدی اکس باکس و رایانه های خششصی منتشر خواهد شد . برای افرادی که با Hellblade آشنا نیستند ، این عنوان یک بازی تاریک اکشن ماجرایی می باشد که داستان شخصیتی با نام سنوئا را دنبال می کند که از مشکلات روحی و روانی رنج می برد و به هل هایم ، جهان اموات اساطیر نورس سفر کرده است تا روح معشوق خود را که مرده است از آن جا نجات دهد . در آن جا او با مشکلات روانی و ارواح جنگجویی که هستند ، مبارزه می کند . این بازی یکی از اولین عنوان هایی است که با موتور بازی سازی Unreal Engine 5 در حال توسعه می باشد . هنوز تاریخ عرضه ی بازی مشخص نیست ، اما ممکن است در اواخر سال 2020 و همزمان با کنسول اکس باکس سریز اکس منتشر شود ، شاید هم عرضه ی آن برای سال 2021 برنامه ریزی شده است . با توجه به تریلر به نمایش درآمده از بازی به نظر می رسد این نسخه نسبت به بازی قبلی قرار است بسیار تاریکتر و خشن تر ترسناک تر و محیط آن وسیع تر باشد . انتظار می رود تا به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود . 
نام: Senua’s Saga: Hellblade II
شرکت سازنده: Ninja Theory
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - ترسناک
منتشر کننده: Xbox Game Studios
رمز فایل: www.download.ir

Senua’s Saga: Hellblade II

Ninja Theory has announced Senua's Saga: Hellblade 2, the follow-up to 2017's Hellblade: Senua's Sacrifice. It will be one of the first games to use Microsoft's Smart Delivery technology that gives you access to the best version of the game on whichever system you're playing on, and it's been confirmed that the game will be available on on both Xbox Series X and PC, as is the case with many of Microsoft's exclusives.

لینک دانلود