دانلود بازی کامپیوتر Shotgun Farmers v1.6.10.2 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/12/03 نسخه Shotgun Farmers v1.6.10.2 - Portable اضافه شد.

Shotgun Farmers

بازی ای اکشن و فانتزی است که با توجه به سبک اکشن و تیر اندازی بودن آن می توان گفت به خاطر جو دوستانه و زیبایی که دارد مناسب هر سنی می باشد و همه از این بازی زیبا و فانتزی می توانند در هر سنی لذت ببرند . این بازی در زمین های کشاورزی قرار دارد و به این صورت است که نهایتا تا 10 بازیکن به صورت انفرادی یا گروهی مقابل همدیگر قرار می گیرند و باید همدیگر را از بین ببرند . اما نکته ای که این بازی را متفاوت از سایر بازی ها می کند وجود اسلحه هایی از جنس مواد خوراکی کشاورزی است و به این صورت است که از تیر خطایی که بازیکنی به سمت بازیکن دیگر می زند ، گیاهی که نقش تفنگ دارد سبز می شود و شما می توانید آن را برای مقابله و دفاع از خودتان بردارید و شلیک کنید . در

 بازی Shotgun Farmers

باید گیاهان را برداشت کنید تا از آنها به عنوان اسلحه استفاده کنید مثلا از هویج به عنوان یک بمب می توانید استفاده کنید و آن را داخل یک گیاه دیگر بگذارید و به سمت دشمنتان شلیک کنید تا اینگونه با برخورد هویج به دشمن یا اطراف آن انفجاری حاصل شود و او از بین برود . بازی Shotgun Farmers را می توانید به صورت آنلاین و تا 10 نفر در لابی های عمومی و خصوصی با قابلیت قرار دادن رمز عبور ، بازی کنید ، این بازی همچنین دارای حالت آفلاین و هوش مصنوعی است که شما را برای بازی بهتر تمرین دهد . این بازی دارای حالت های بازی فراوانی است که از انجام آن قطعا لذت خواهید برد ، مثلا پیدا و حفظ کردن مرغ در بازی که از اهمیت بالایی برخوردار است ، یا دزدیدن خوک گرانبهای دشمن که چنانچه بتوانید آن را بدزدید و به پایگاه خودتان ببرید برنده مسابقه هستید و … . 
نام: Shotgun Farmers
حجم فایل: 638 مگابایت
شرکت سازنده: Megastorm Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 10
ورژن: v1.6.10.2
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، تیراندازی اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Megastorm Games
رمز فایل: www.download.ir

Shotgun Farmers v1.6.10.2 - Portable

Shotgun Farmers is an online multiplayer shooter where missed shots grow guns. Fire your bullets into the ground to plant your ammo. Reloading isn’t an option, so grab one of the deadly crops planted by the bullets of you and your enemies. Shot at by a sniper? Well they just planted you your very own sniper gun to fire back with! Harvest weapon plants quickly for more ammo or let them grow for a larger clip.

لینک دانلود