تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Shuriken and Aliens نسخه کرک شده CODEX

Shuriken and Aliens

عنوانی در سبک اکشن است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Glass Bubble Software طراحی و منتشر شده است. داستان بازی ازاین‌قرار است که جهان توسط موجودات بیگانه تسخیر شده است و در معرض نابودی حتمی قرار دارد. در چنین شرایطی، شما در نقش یک نینجا پا به عرصه خواهید گذاشت و به آخرین امید بشریت برای بقا و زنده ماندن تبدیل خواهید شد. روند گیم پلی بازی به شما این امکان را می‌دهد تا بین حرکت در سیاه و استفاده از عنصر مخفی‌کاری و یا ایجاد هرج‌ومرج و مبارزات رودررو یکی را انتخاب کنید! داستان بازی در همان ابتدای کار به‌صورت کامل به بازیکن ارائه نمی‌شود بلکه به‌مرورزمان و با تحقیق و بررسی در بازمانده‌های تاریخ بشری و رویارویی و مصاحبه با سایر بازماندگان با داستان

بازی Shuriken and Aliens

آشنا خواهید شد. گیم پلی بازی و مبارزات آن بسیار سریع و هیجان‌انگیز است و می‌تواند لحظات خوشی برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.
نام: Shuriken and Aliens
حجم فایل: 2.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Glass Bubble Software
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Glass Bubble Software
رمز فایل: www.download.ir

Shuriken and Aliens - CODEX

In a world taken over by strange aliens, a lonesome ninja and his sword are humanity’s last standing hope. Fight your way head on, or strike your enemies from the shadows without them ever noticing, the choice is yours.

لینک دانلود