تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator v2.7 Build 2 نسخه ویندوز

Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator

یک نرم افزار برای طراحی های مدار های الکترونیکی است و این نرم افزار نوعی شبیه سازی مدار های الکترونیکی غیر خطی را اجرا می کند .  اولین نسخه های این نرم افزار برای رایانه های شخصی در اوایل دهه 90 به عنوان ابزاری برای طراحی منبع تغذیه طراحی شد . از آن زمان NL تا NL4 مبتنی بر Microsoft Windows® تبدیل شده است ، که تقریباً 10 سال است که توسط مهندسین کلاس جهانی در زمینه های مختلف الکترونیک مورد استفاده گسترده قرار گرفته است و استقبال خوبی از آن به عمل آمده است . اما برخلاف شبیه سازهای معمولی مبتنی بر SPICE ، که تظاهر می کنند شبیه سازی دقیق مدارهای الکترونیکی را با استفاده از مدل های پیچیده و مفصل غیر خطی با ده ها پارامتر انجام می دهند ، رویکرد

نرم افزار Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator

کاملاً متفاوت است . به عنوان مثال این نرم افزار تا حد امکان با مؤلفه های ایده آل سروکار دارد تا درک ایده آل اصول طراحی را به کاربران القا کند و یک شبیه سازی خوبی را ارائه دهد . استفاده از این مولفه ها به همراه مدل های ساده PWL منجر به تولید یک شبیه سازی بسیار سریع می شود و یک ایده کلی از عملکرد مدار را برای کاربر به نمایش می گذارد . از دیگر ویژگی های نرم افزار Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator این است که : مجوز شبکه پشتیبانی از DLL را فعال می کند ، اجزای خطی به صورت یکسان ، اجزای ایده آل بسیار ساده است و … .
نام: Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator
حجم فایل: 14.5 مگابایت
شرکت سازنده: Sidelinesoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.7 Build 2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator - v2.7 Build 2

NL5 is the Non-Linear Electronic Circuit Simulator. The first version of NL for personal computers was developed in the early ‘90s as a tool for switching power supplies design.Since then NL has evolved into the Microsoft Windows®-based NL4, which has been used extensively by world-class engineers in different fields of electronics for almost 10 years.

لینک دانلود