تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Signs of Life v0.22.21 – Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/28 نسخه Signs of Life v0.22.21 - Portable اضافه شد.

Signs of Life

یک بازی بسیار جذاب علمی-تخیلی می باشد . شما مکان های مرموز ، بلوک های مین برای منابع را کشف خواهید کرد و با موجودات عجیب و غریب آشنا خواهید شد ، بعضی از آنها حتی نمی خواهند شما را بکشند و جسد شما را بخورند. در طول راه ، شما می توانید زره ، اسلحه ، اسباب و سایر وسایل را برای کمک به خود در زنده ماندن در یک محیط تهیه کنید. داستان

 بازی Signs of Life

بدین شرح است : سازمان ملل متحد با احساس قریب الوقوع بودن یک جنگ آخرالزمانی ، آخرین نقشه خندق را برای نجات آنچه در نسل بشر انجام دادند ، اجرا کرد. 2 کاردستی به راه انداخته شد ، یک کشتی مستعمره عظیم به نام هفاستوس و یک کشتی کوچکتر و سریعتر به نام هرمس. مقصد سیاره ای شبیه زمین بود که اخیراً کشف شده است و امکان حیات در فاصله 18 سال نوری از ما را دارد. هرمس برای رسیدن به حضور در انتظار ورود هفایستوس ابتدا به این سیاره رسید. 4 سال بعد ، وقتی Hephaestus به مقصد نزدیک شد ، یک سیگنال کم نور از یک سیارک در نزدیکی شناسایی شد. برخلاف قضاوت بهتر آنها ، خدمه هفاستوس تصمیم گرفتند تحقیق کنند و با این کار زنجیره ای از حوادث را به راه انداختند که در نهایت منجر به نابودی آنها می شود. خبر خوب این است که شما موفق شدید زنده بمانید و فراری شوید. خبر بد این است که ، هر کسی را که می شناختید و دوستش داشتید مرده است ، شما چیزی به جز لباس خود ندارید ، یک لیزر مچی چند منظوره استاندارد و یک همراه هوشمند مصنوعی معیوب به نام AGIS. و نژاد بشر احتمالاً محکوم به فنا است.
نام: Signs of Life
حجم فایل: 549 مگابایت
شرکت سازنده: Sweet Dog Studios
تاریخ انتشار: 2014
امتیاز استیم: 7
ورژن: v0.22.21
نسخه: Portable
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Sweet Dog Studios
رمز فایل: www.download.ir

Signs of Life v0.22.21 - Portable

Signs of Life is a sci-fi survival sandbox platformer with a combination of procedurally generated and hand-crafted content. You'll explore mysterious locations, Mine blocks for resources, and meet strange (and some familiar) creatures, some of which don't even want to kill you and eat your corpse.

لینک دانلود