تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SmartFix Tool v2.2.7 نسخه ویندوز

SmartFix Tool

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی می‌باشد که به کاربران این امکان را می‌دهد تا مشکلات فنی سیستم خود را به راحتی حل کنید.

نرم افزار SmartFix Tool

در حقیقت ابزاری جهت شناسایی هرگونه مشکل در سیستم شما می‌باشد، به این صورت که به صورت کاملا خودکار مشکلات شایع نرم افزاری و سخت افزاری را برطرف میکند. یکی از ویژگی های فوق العاده SmartFix Tool دور نگه داشتن بدسکتور ها( بدافزار ها) از سیستم شما میباشد، به صورتی که اگر بد افزاری توسط آنتی ویروس شما شناسایی نشود این برنامه به راحتی جلوی ورود آنها میگیرد. برای شروع کافیست تا زمانی که ویندوز در حال بوت شدن می‌باشد F8 را فشار داده و بر روی استارت کلیک کنید تا برنامه شروع به اسکن کند. حال سیستم شما به حالت بازیابی میرود تا برنامه کار خود را به طور کامل انجام دهد. همچنین شما میتوانید استارت آپ ورود به برنامه را از طریق msconfig فعال و یا غیرفعال کنید. پس اگر شما هم نگران سیستم خود هستید، چه از لحاظ مشکلات فنی و چه از لحاظ بد افزار ها به شما پیشنهاد میکنیم تا این برنامه کاربردی را دریافت و به سرعت مشکلات کامپیوتری خود را حل کنید.
نام: SmartFix Tool
حجم فایل: 52 مگابایت
شرکت سازنده: SmartFix
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SmartFix Tool v2.2.7

After integration SmartFix available in the start menu and in the recovery environment via F8 upon boot for WinXP and above. For automatic configuration, click start -> SmartFix -> Troubleshooting, then Start and wait until the program will do the job. The computer will reboot into the recovery environment, where the program configures it for about 5 minutes and then boots the system in normal mode.

لینک دانلود