دانلود بازی اندروید Soulite Monsters v1.6.2.2367

 Soulite Monsters

نام بازی جالب ، سرگرم کننده و متفاوت می باشد که به تازگی وارد دنیای بازی های اندرویدی شده است . شما در این بازی در سرزمین قهرمان های خیالی و قدرتمند زندگی می کنید ، قهرمان های خوب و خبیث با توانایی های جنگی خارق العاده و متفاوت از یک دیگر که باید شما در نقش هیولاهای خوب به جنگ و نبرد با بد ها بپردازید . شما یک ماجراجویی کامل و هیجان انگیز را در طول بازی تجربه خواهید کرد که در آن پر از نبرد های نفس گیر می باشد و شما را به صورت اعتیاد گونه سرگرم بازی می کند . شما با جنگ و پیروزی در آن می توانید غنایم جنگی را از آن خود کرده و در طول بازی از آنها برای خرید ، ارتقاء و بهبود سازی نیرو های جنگی خود استفاده کنید تا قدرت پا گذاشتن به جنگ هایی سخت تر را جمع آوری کنید . شما در این بازی نقش رهبری این موجودات را در جنگ خواهید داشت و باید با استراتژی حساب شده و سرعت عملی بالا آنها را مدریت کرده تا در نبرد ها پیروز شوید . در این بازی بیش از 100 نوع هیولا یا نیروی جنگی با قابلیت های متفاوت وجود خواهد داشت که باید در طول بازی آنها را به دست آورید .

بازی Soulite Monsters

دارای گرافیکی 2 بعدی و انیمیشنی می باشد که طراحی جالب و خنده دار را القاء می کند . این بازی به صورت آنلاین و در تعامل با دیگر افراد و گروه ها در سراسر جهان می باشد که جذابیت های بازی را چندین برابر می کند .
نام: Soulite Monsters
حجم فایل: 94 مگابایت
شرکت سازنده: Seven Elements Interactive Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.6.2.2367
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 7.1 به بالا

Soulite Monsters - v1.6.2.2367

Welcome to the world of Soulite! A world where heroes command formidable Monsters to overcome their obstacles, harnessing the power of Soulite to merge Monsters they've fostered to combine their abilities into a wondrous new result!

لینک دانلود