دانلود بازی کامپیوتر SoundSelf A Technodelic نسخه PLAZA

SoundSelf A Technodelic

یک بازی شبیه مدیتیشن است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Andromeda Entertainment طراحی و منتشر شده است. بازی SoundSelf A Technodelic در واقع ترکیبی از خرد و خودآگاهی و بازی‌های ویدیویی است که لحظاتی مملو از آرامش برای بازیکنان ایجاد می‌کند. این عنوان بازیکن را به سفری هیجان‌انگیز به اعماق ناخودآگاه دعوت می‌کند تا با کمک صدای خودتان رازهای پشت پرده را کشف کنید! بازی SoundSelf A Technodelic از صدا و تن صوتی شما بهره می‌گیرد تا حالت‌های درونی و شرایط ناخودآگاه شما را در قالب جلوهای بصری نمایش دهد. شکل و حرکات جلوه‌های بصری به حدی با رویدادهای درونی هماهنگی دارند که در نگاه اول شگفت‌زده خواهید شد. بخشی از تیم طراحی استودیو Andromeda Entertainment را دانشمندان علم روانشناسی تشکیل داده است تا بتوانند صحت علمی و کاربردی بازی را مشخص کرده و توسعه‌دهندگان را در جهت ارتقا و بهبود آن راهنمایی کنند. با کمک این عنوان شما قادرید تا جهان درونی خودتان را به صورت مجازی تجربه کنید و به نهایت لذت برسید. یکی از قابلیت‌های مهم

بازی SoundSelf A Technodelic

پشتیبانی از هدست های واقعیت مجازی والو ایندکس، آکیولس ریفت و اچ تی سی وایو است که می‌تواند بازی را به گزینه‌ای ارزشمند برای دارندگان این هدست ها تبدیل کند.

..|| این عنوان علاوه بر کنترلرهای معمولی موس و کیبورد از هدست های واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می کند ||..

نام: SoundSelf A Technodelic
حجم فایل: 2.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Andromeda Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 3+
منتشر کننده: Andromeda Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

SoundSelf A Technodelic - PLAZA

More than guided meditation... less than a handful of psilocybes. SoundSelf is the collision of centuries-old mindfulness wisdom with the videogame trance. It's an exhilarating journey into altered states of consciousness powered by your own voice.

لینک دانلود