تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Speaking Simulator v1.1.0 نسخه GOG

Speaking Simulator

یک بازی شبیه سازی است و شما در در نقش یک ربات قرار می دهد ، رباتی که وارد دنیای انسان ها شده است و باید با زیرکی هرچه تمام تر انسان های اطرافش را متقاعد کند که ربات نیست و کنترل این کار به شما سپرده می شود و باید این ربات را کنترل کنید اما بدانید که این کار ساده ای نیست . شما باید یاد بگیرید که این ربات را به گونه ای کنترل کنید که همه فکر کنند او نیز یک انسان است و باید لب و دهان او را به گونه ای حرکت دهید که کلمات به خوبی ایراد شوند و هیچ شک و شبهه ای باقی نگذارند . هیچکس راز دقیق کار با این ربات را از ابتدا نمی داند اما اگر می خواهید که سر این ربات از شدت فشار منفجر نشود بهتر است کار با آن را به سرعت یاد بگیرید . در بازی Speaking Simulator باید یاد بگیرید که چگونه صورت ربات را کنترل کنید و در شادی ها و یا غم آن را کنترل کنید و عکس العمل صحیحی از خود نشان دهید ، بدانید که چشمانی همیشه به شما خیره است و همیشه به شما مشکوک می شوند و باید کاری کنید که این شک از روی شما برداشته شود . ویژگی های بازی 

Speaking Simulator

این است که : بیش از 10 سناریو که می توانید از همه آنها لذت ببرید ، امکان ارتقا ربات به آخرین فناوری که امکان بهتر لبخند زدن و ناراحتی را به همراه دارد ، یک سیستم پویا که به دقت کنترل لب و دهان و ایراد کلمات واکنش نشان می دهد ، مکالمات و اتفاقات خنده دار و … . 
نام: Speaking Simulator
حجم فایل: 1.11 گیگابایت
شرکت سازنده: Affable Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.1.0
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Affable Games
رمز فایل: www.download.ir

Speaking Simulator v1.1.0 - GOG

Do you have a vague understanding of human interaction? Well this is the game for you . Your mission: Infiltrate a world of extremely trusting humans, speak to them, and convince them that you’re definitely not a robot . You will learn to move your mouth in certain ways to make words come out. Somehow, speech happens just by waving a wet tongue around and stretching your lips.

لینک دانلود