تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی SpellForce 3: Soul Harvest – Oktoberfest نسخه CODEX

SpellForce 3: Soul Harvest – Oktoberfest

بازی جدیدی در سبک اکشن استراتژیک نقش آفرینی می باشد . در یکی از روزهای پاییز ، ژنرال آیرو نامه ای فوری را از سوی ملکه ایلت دریافت می کند که در نوشته شده ژنرال، گزارش ها به ما خبر از وقایع و اتفاقاتی وحشیانه و خونین از سرزمین دور دست ، اکتبرفست داده اند . در حالی که هنوز هیچ کس ماهیت دقیق این اتفاقات ترسناک اطلاعی ندارد ، اما دیده بان ها گزارش داده اند که فساد و کفر در این منطقه ابعادی غیر باور نکردنی دارد . گفته می شود که حتی با فضیلت ترین و برترین ارواح نیز توسط الکل و هیپنوتیزم و نواهایی نامقدس با بلسموزیک تسخیر شده اند و اکتبرفست به زودی سقوط خواهد کرد . به خاطر خوبی و اخلاق و وفاداری ، ملکه به شما دستور می دهد که شما به جنگ با این نیروی پلید و شوم بروید و با آن بجنگید تا بتوانید دوباره کنترل اکتبرفست را به دست بگیرید و به فساد آن جا پایان دهید . یک ژنرال با تجربه و ماهر نیز در این جنگ ها همراه شما خواهد بود تا به شما کمک کند . بازی SpellForce 3: Soul Harvest – Oktoberfest شامل یک نقشه ی کاملا جدید می شود که مناطق جدید و جذابی دارد . همچنین قرار است شامل نبرد مراتع تزرا نیز در این بازی باشیم که رویدادی هیجان انگیز و نفس گیر است . محیط بازی مناطق سر سبز بسیاری دارد و مناظر چشم نوازی نیز در آن دیده می شود که بسیار زیبا هستند . قهرمان های جدیدی نیز در این عنوان حضور دارند که قدرت های منحصر به فرد خود را دارند . بازی

SpellForce 3: Soul Harvest – Oktoberfest

موسیقی متن جدیدی نیز دارد که گوش نواز است و به خوبی با حال و هوای این عنوان هماهنگ است و لذت تجربه ی شما را بسیار بیشتر می کند . 
نام: SpellForce 3: Soul Harvest - Oktoberfest
حجم فایل: 17 گیگابایت
شرکت سازنده: Grimlore Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 8
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: THQ Nordic
رمز فایل: www.download.ir

SpellForce 3: Soul Harvest - Oktoberfest - CODEX

A new skirmish map, “Battle for Theresa's Meadow” set in the fabled land of Bavaria, known for its lush meadows, cantankerous peasants, and luscious liquors: stand your ground against a friend and battle for dominion over the legendary Oktoberfest grounds. New Human multiplayer-hero Alois Bierdimpfe (playable only on the event map), a Bavarian brewmaster with two new skill trees guaranteed to raise your spirits. New Bavarian voice-sets for outpost advisor and the Human Flag-Bearer, both usable in regular skirmish matches and the Soul Harvest campaign. New Oktoberfest-themed music.

لینک دانلود