دانلود بازی کامپیوتر SpiderClimber نسخه کرک شده PLAZA

SpiderClimber

درباره موجودی است که در تاریکی جنگل راه خودش را به سمت خانه هموار می کند و سعی می کند از همه موانع عبور کند و به خانه خودش برسد . این موجود همانند عنکبوت ها از خودش تار می تند و آن را به هر سمت پرتاب می کند و با این روش به سمت جلو حرکت می کند . در حقیقت شما در جستجوی معنای زندگی هستید و از شکست ها و ناکامی هایی که در راه می بینید درس زندگی می گیرید تا نهایتا تبدیل به یک موجود کامل تر می شوید و به خانه بر می گردید .

بازی SpiderClimber

یک بازی ماجرایی و نقش آفرینی است که دارای موتور گرافیکی و فیزیکی پیشرفته ای است و به وسیله همین موتور فیزیکی پیشرفته شما راه خودتان را به سمت خانه هموار می کنید و به جلو می روید . هر تپه ، شاخه و یا سنگی می تواند چالشی برای شما باشد که باید از پس آن بر بیایید . بازی SpiderClimber گیم پلی کوتاهی دارد و بیش از نیمی از بازی کنندگان در مدت کمتر از 30 دقیقه آن را به پایان رسانده اند و بازیکن های معمولی این بازی را بین 1 تا یک و نیم ساعت به پایان می رسانند . در طول مسیر جوایزی غیر منتظره در انتظار شما است که باید آنها را از گوشه کنار مسیر بازی بیابید . 
نام: SpiderClimber
حجم فایل: 3.73 گیگابایت
شرکت سازنده: ARC Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، نقش آفرینی ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ARC Studio
رمز فایل: www.download.ir

SpiderClimber - PLAZA

SpiderClimber is a role-playing adventure game . SpiderClimber has advanced physics engine and innovative operation. Every hill, branch and stone can bring you many challenges. find your way home with just one thread. looking for the meaning of life in constant failures and setbacks.

لینک دانلود