تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی SPYHACK: Episode 1 نسخه DARKSIDERS

SPYHACK: Episode 1

یک بازی اکشن تاکتیکی است که در آن شما به عنوان یک زن یا مرد ATD Agent بازی می کنید که به طور یواشکی از نگهبانان گذشته دزدکی حرکت کرده یا آنها را با سلاح های مختلف اعزام می کنید. راه خود را از طریق سطوح طی کنید ، دستگاه ها و پایانه های مختلف را هک کنید تا اتاق ها نمایان شوند. از شر نگهبانان خلاص شوید و کنترل انقباضات هک شده را در دست بگیرید. سال 2111 است. جهان توسط شرکت های فنی اداره می شود. آزمایشات آنها مدتهاست که از تمام موازین اخلاقی فراتر رفته است. بهترین عوامل بخش فناوری پیشرفته در محافظت از قانون تکنولوژیک هستند. یکی از آنها شوید و از بشریت در برابر نابودی خود محافظت کنید.

بازی Spyhack

یک بازی جاسوسی در آب و هوای علمی تخیلی با عناصر بازی های مخفی کاری و تاکتیکی است. شما در نقش یک عامل یک آژانس مخفی ATD بازی می کنید. در دنیای تحت سلطه شرکت های فنی ، تنها یک قانون اعمال می شود: هک وگرنه هک خواهید شد. هدف شما متوقف کردن پروژه مخفی The Dome Ltd است ، که می تواند بشریت را به مرز نابودی خود برساند.
نام: SPYHACK: Episode 1
حجم فایل: 1.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Pyramid Games, Art Games Studio S.A.
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSIDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Art Games Studio S.A.
رمز فایل: www.download.ir

SPYHACK: Episode 1 - DARKSIDERS

SpyHack is a tactical action game where you play as male or female ATD Agent stealthily sneaking past guards or dispatching them with various weapons.

لینک دانلود