دانلود بازی SRC: Sprint Robot Championship – DARKSiDERS

SRC: Sprint Robot Championship

یک بازی مسابقه ای و ورزشی است که در آن بازیکنان به صورت آنلاین با ربات های خودشان با سایر بازیکنان دیگر به رقابت می پردازند . در این بازی شما با موانعی که بر سر راه شما و ربات تحت کنترل شما قرار می گیرد مورد ارزیابی قرار می گیرید و اینگونه برای شما چالش هایی ایجاد می شود که باید از پس آن بر بیایید . در این بازی آنلاین می توانید با بازیکنان دیگر در زمین های مسابقه ای که مخصوص شما ساخته شده است و دارای چالش های فراوانی است مسابقه دهید و قدرت فکری خودتان را بسنجید . این بازی بسیار ساده است اما برای مهارت پیدا کردن در تمامی جنبه های بازی باید به شدت کار کنید و مهارتتان را افزایش دهید و در نتیجه اگر بخوهید در این بازی استاد شوید ، بسیار سخت و پیچیده است . در بازی SRC: Sprint Robot Championship می توانید از حالت تمرینی نیز استفاده کنید ، در این حالت شما زمین مسابقه را یک دور طی می کنید و بعد از آن و برای دور بعد شما با سایه خودتان به چالش کشیده می شوید تا اینگونه بهترین مکان برای رد شدن در زمین بازی را پیدا کنید و هر بار زمان کمتری را برای رسیدن به خط پایان سپری کنید .

بازی SRC: Sprint Robot Championship

مبتنی بر Checkpoint است و بعد از رد شدن از هر نقطه شروع موسیقی بازی متناسب با تغییر زمین ، تغییر می کند . هر قسمت حال و هوای مخصوص و منحصر به فردی دارد و به همین خاطر موسیقی آن نیز با نوع زمین تغییر می کند تا آن حال و هوا را برای شما بهتر قابل درک کند . مسیر های موجود در بازی بسیار پیچیده و سخت هستند اما اگر هدف شما تنها رسیدن به خط پایان باشد می توانید با هر روشی ، این کار را انجام دهید اما برای مهارت پیدا کردن در آن و رساندن زمان خودتان به حداقل باید با زمین های بازی به طور کامل آشنایی پیدا کنید .  
نام: SRC: Sprint Robot Championship
حجم فایل: 2.17 گیگابایت
شرکت سازنده: RageQuit Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: مسابقه ای ، ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: RageQuit Studios
رمز فایل: www.download.ir

SRC: Sprint Robot Championship - DARKSiDERS

SRC is a first person time trial racer, where players can build unlimited momentum. Race across a wide range of tracks and environments, each offering a unique mix of obstacles and challenges that push your reflexes to their limits.No Meta to learn, No Over-complicated mechanics. SRC keeps simplicity at the core of its gameplay, without holding anything back to restrict High Skill play.

لینک دانلود