دانلود بازی Staxel v1.5.59 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/11 نسخه Staxel v1.5.59 - GOG اضافه شد.

Staxel

یک بازی شبیه‌ساز خلاقانه کشاورزی و زندگی روستایی است که در سال 2019 و توسط Plukit و Humble Games طراحی و منتشر شده است. بازی شخصیت‌های متنوعی به شما ارائه می‌دهد که هر کدام دارای خصوصیات شخصیتی منحصربه‌فردی است. شما وظیفه دارید تا با کمک سایر روستاییان، مزرعه بزرگی ساخته و به تولید محصولات کشاورزی و شکار حیوانات وحشی بپردازید. شما باید با کمک سایر ساکنان مزرعه، شکوه و افتخار آن را دوباره زنده کرده و مزرعه را به مکانی دل‌نشین و زیبا برای زندگی تبدیل کنید. کار گروهی و کمک دوجانبه به سایر روستاییان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در موفقیت شما نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. بازی علاوه بر مأموریت‌های اصلی که بیشتر به کشاورزی مربوط می‌شوند تعدادی مأموریت فرعی و جداگانه نیز ارائه می‌دهد. یکی از جذاب‌ترین مأموریت‌های فرعی پیدا کردن حیوانات و حشرات کم یاب و ایجاد کلکسیونی ارزشمند از آن‌هاست. به همان اندازه که توسعه کشاورزی و دام داری از اهمیت برخوردار است محافظت از مزرعه نیز مهم است. گیم پلی

 بازی Staxel Hideaway Hollow

به نحوی بسیار خلاقانه و جذاب از مکانیک‌های سبک آزاد یا سندباکس استفاده می‌کند. بازی این امکان را فراهم آورده تا در اطراف خود هر چیزی که با سلیقه یا سبک بازی شما تفاوت دارد را جایگزین کرده و یا شخصی‌سازی کنید. حجم متریال ها و مواد خام موجود در گیم پلی نیز زیاد است و می‌تواند تنوع بازی را در هر زمانی تضمین کند.
نام: Staxel Hideaway Hollow
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Plukit
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.5.59
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Humble Games
رمز فایل: www.download.ir

Staxel v1.5.59 - GOG

Staxel is a creative farming and village life game with a cast of quirky characters. Build your farmhouse, help villagers, take to the wilds to fish or hunt for bugs, and grow a variety of crops in your backyard. If you’re feeling social, you can even invite your friends over to share in the fun!

لینک دانلود