دانلود بازی Stirring Abyss Harvester نسخه SKiDROW برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/12 نسخه Stirring Abyss Harvester - SKiDROW اضافه شد.

Stirring Abyss

یک بازی نقش‌آفرینی و استراتژیک گروهی است که در سال 2020 و توسط Sleepy Sentry, K-Project و Slitherine Ltd طراحی و منتشر شده است. بازی شما را در نقش رهبر خدمه زیردریایی USS Salem قرار می‌دهد. USS Salem یکی از زیردریایی‌های سری ارتش آمریکا بود که در طی دوران جنگ سرد و به منظور انجام یکسری مأموریت‌های جاسوسی-تحقیقاتی مورداستفاده قرار می‌گرفت. در یکی از مأموریت‌ها این زیردریایی عظیم صدمه دیده و غرق می‌شود. خدمه این زیردریایی موفق می‌شوند جان سالم از این حادثه به در ببرند اما به طور کاملاً عجیب‌وغریبی خودشان را در میان باقی‌مانده‌های یک تمدن ناشناخته باستانی پیدا می‌کنند. زیردریایی آن‌ها به کلی نابود شده است و هیچ راهی غیر از زنده ماندن و اکتشاف در این محیط جدید وجود ندارد. در بخش داستانی

 بازی Stirring Abyss

شما وظیفه دارید تا در دو جبهه کاملاً متفاوت نقش‌آفرینی کنید. در جبهه اول شما باید به هر قیمتی که شده راهی برای تعمیر و ساخت دوباره زیردریایی پیدا کنید و در جبهه دوم نیز باید با اسرار تاریک این تمدن روبه‌رو شده و بقای خود و سایر بازماندگان را حفظ کنید. مهم‌ترین نقش شما به عنوان رهبر خدمه مدیریت نیروها به نحو احسن است. هرکدام از اعضای گروه دارای ویژگی‌ها، مهارت‌ها و قدرت منحصربه‌فردی است که او را از دیگری متمایز می‌کند. شما وظیفه دارید تا برای مأموریت‌ها و وظایف مختلف، بهترین افراد خود را انتخاب کرده و آن‌ها را در قالب یک گروه اکتشافی به محل موردنظر اعزام کنید. اگر در انتخاب اعضا اشتباه کنید نتیجه برایتان گران تمام شده و علاوه بر شکست در مأموریت تمامی نیروهایتان کشته خواهند شد! پس از مدتی، شما در اعماق این تمدن امکانات و فنّاوری‌هایی کشف خواهید کرد که با کمک آن‌ها قادر خواهید بود از نیروهای معمولی خود موجوداتی جهش‌یافته و قدرتمند بسازید!
نام: Stirring Abyss
حجم فایل: 629 مگابایت
شرکت سازنده: Sleepy Sentry, K-Project
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: SKiDROW
آپدیت: Harvester
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Slitherine Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Stirring Abyss Harvester - SKiDROW

Stirring Abyss is an indie tactical squad-based game with strong RPG elements in which you uncover the ancient mysteries of the depths depicted in the classic vein of Lovecraftian horror. You take charge of the surviving crew of the USS Salem, a U.S. Navy submarine that sinks while on a top secret research mission during the early years of the Cold War. They find themselves surrounded by the ruins of a forgotten civilization, their vessel too badly damaged to escape the seabed.

لینک دانلود