تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید عصر سنگی StoneAge World v1.0.0.32.0

StoneAge World

نام بازی بسیار جالب و متفاوت که شما در نقش پسر بچه ای در دوران ما قبل تاریخ و دوره عصر حجر زندگی می کنید و باید چالش های آن دوره را در بازی تجربه کرده و ماجراجویی های خود را تکمیل کنید . شما باید در مزرعه کوچک خود به پرورش حیوانات اهلی بپردازید ، از آنها مراقبت کنید و سپس ار محصولات آنها برای ادامه زندگی خود استفاده کنید . برای خود سلاح های جنگی درست کرده و یا پیدا کنید که در مواقع جنگ با دیگر قبیله های آن دوران بتوانید از خود و سرمایه های خود دفاع کنید ، شما در صورت پیروز شدن در جنگ ها غنایم جنگی به دست خواهید آورد و با استفاده از آنها می توانید سطح زندگی و جنگی خود را در بازی ارتقاء دهید . بازی

StoneAge World

به صورت کاملا آنلاین می باشد و شما می توانید با دیگر قابیل در سراسر جهان معاشرت و تجارت داشته و همین نکته جذابیت های بازی را بسیار بیشتر می کند . شما می توانید برای خود آیتم های بازی را خریداری کرده و سطح خود را سریع تر افزایش دهید و یا گزینه پیشنهادات را برای خود غیر فعال کرده تا دیگر پیشنهاد ها خرید های درون برنامه ای به شما نشان داده نشود .
نام: StoneAge World
حجم فایل: 87 مگابایت
شرکت سازنده: Netmarble
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0.32.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

StoneAge World - v1.0.0.32.0

◈Embark on an adventure in StoneAge World!◈
Immerse yourself in a prehistoric world brimming with dinosaur pets! Gear up to capture rare prehistoric pets and head to Tectonika to stop the rise of the Machine Life!

لینک دانلود