تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Strategic Mind Fight for Freedom – FLT/FitGirl برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/03 نسخه Strategic Mind Fight for Freedom - FLT/FitGirl اضافه شد.

Strategic Mind: Fight for Freedom

نام یکی دیگر از بازی های سبک استراتژیک می باشد که در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و شما در حال جنگیدن با اروپا ، آفریقا و برمه هستید و باید به این سوال پاسخ بدهید که آیا زمان خود را صرف شناسایی منطقه و دشمنان صرف می کنید یا اینکه به تاکتیک های تهاجمی اعتماد خواهید کرد و یا اینکه از تاریکی شب و باران برای نفوذ به نقاط مختلف دشمن استفاده می کنید یا فقط از نامناسب بودن آب و هوا شکایت می کنید و آیا به مردم محلی کمک می کنید یا اینکه آن ها را به حال خود رها می کنید و در آخر این شما هستید که باید قلعه آزادی اروپا را از دست ظالم ها نجات بدهید و سرنوشت خوبی را برای مردم رقم بزنید. بازی Strategic Mind: Fight for Freedom با پشتیبانی از دو جنگ کاملا متفاوت که یکی از آن ها جنگ انگلیس و دیگری آمریکا بوده به شما امکان می دهد تا بتوانید در نبرد های کاملا تاریخی و یا جنگ های متناوب با اتحاد جمایر شوروی و دیگر نبرد ها به صورت بسیار ویژه ای شرکت نمایید. در بازی Strategic Mind: Fight for Freedom علاوه بر این شما باید در نقش Harold Alexander به رهبری ارتش انگلیس بپردازید تا بتوانید در شکست های تلخ و در لحظات پیروزی نیرو های خود را فرماندهی کنید و مسولیت تخلیه دانکرگ را بر عهده گرفته و یا در برمه با زاپنی ها جنگیده و در آفریقا با ایتالیایی ها بجنگید. همچنین در بخش دیگری از بازی Strategic Mind: Fight for Freedom شما باید در نقش ژنرال Dwight Eisenhower به رهبری ارتش آمریکا بپردازید تا بتوانید با دشمن اصلی خود یعنی ارتش سرخ روبرو شده و نیرو های ایالات متحده را فرماندهی کنید و تلفات خود را به حداقل برسانید و برای پیروزی در جنگ از تمامی منابع و نیروهای خود به نحو احسنت استفاده نمایید.
  • ویژگی های بازی Strategic Mind Fight for Freedom:
  • قابلیت لذت بردن از گرافیک 3 بعدی واقع گرایانه در محیط نبرد و بازی
  • قابلیت ضبط کردن تجهیزات تخصصی دشمن و اضافه کردن به ارتش خود و استفاده علیه آن ها
  • توانایی به روز رسانی مرکز فرماندهی برای استفاده از تاکتیک های جنگی پیشرفته
  • توانایی اضافه کردن قهرمان و یا سر تیم برای نیرو های خود
  • قابلیت آموزش نیرو های خودی و انتخاب توانایی های جدید برای آن ها
  • توانایی انتخاب بهترین تجهیزات برای هر یک از عملیات های مختلف
  • توانایی به روز رسانی واحد های قدیمی به واحد های جدید و به روز
  • توانایی مشاهده چهره های سرشناس در محیط بازی اعم از Winston Churchill, Franklin Delano Roosevelt, Harold Alexander, Bernard Law Montgomery, Dwight D. Eisenhower, George S. Patton
 
نام: Strategic Mind: Fight for Freedom
حجم فایل: 17.3 و 11.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Starni Games
تاریخ انتشار: 2021
نسخه: FLT/FitGirl
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک,شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Starni Games
رمز فایل: www.download.ir

Strategic Mind Fight for Freedom - FLT/FitGirl

Strategic Mind: Fight for Freedom is a history-driven turn-based strategy set in WW2. You will fight across Europe, Africa, and Burma. Will you spend the time on proper reconnaissance before the attack, or rely on aggressive tactics? Will you use night time or rain to your advantage, sneaking up on enemy positions, or just complain that the weather was unfavorable? Will you help the locals or leave them to their fate? It is up to you to save the stronghold of Democracy and Freedom in Europe from the totalitarian oppression of the Axis powers.

لینک دانلود