تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Super Inefficient Golf نسخه Portable

Super Inefficient Golf

یک بازی در سبک ورزش گلف است که طرفداران خاص خودش را دارد . اما تفاوتی که این بازی با سایر بازی های گلف دارد در نحوه ضربه زدن به توپ گلف است . در این بازی شما به جای ضربه زدن با چوب مخصوص گلف به توپ ، باید با قرار دادن مین های کوچک بر روی توپ گلف آن را به طرفین و جلو حرکت دهید و آن را به سمت سوراخ مخصوص هدایت کنید . کنترل زمان و مکان انفجار مین ها دست شماست پس باید با دقت بالایی اینکار را انجام دهید تا توپ گلف به مسیر نادرستی منحرف نشود و مسیری که به سوراخ می رسد را طی کند . از امکانات بازی Super Inefficient Golf می توان به : 18 مرحله چالش برانگیز که هر چه پیش بروید بر سختی آن افزوده می شود ، امکان چرخش توپ بر روی هوا که حرکت توپ را زیبا می کند اما فایده ای در روند حرکت توپ به سمت جلو ندارد ، مناظر و نماهای زیبای محیطی که شما را به آرامش دعوت می کند و از دیدن آن لذت می برید ، امکان نمایش امتیازات بر روی تابلو امتیاز آنلاین ، به غیر از مین ها بشکه های باروت و دیگر موارد قابل انفجار نیز وجود دارد که باید مراقب آنها باشید تا اش شدت انفجار آنها توپ شما منحرف نشود و … اشاره کرد . بازی

 Super Inefficient Golf

در سبک ورزشی و ورزش گلف ، این ورزش را با سبکی جدید آمیخته است و آن را به شکل هر چه زیباتر نشان داده است ، شما قطعا از انجام این بازی لذت خواهید برد . 
نام: Super Inefficient Golf
حجم فایل: 295 مگابایت
شرکت سازنده: 34BigThings srl
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی ، سرگرمی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 34BigThings srl
رمز فایل: www.download.ir

Super Inefficient Golf - Portable

Why hit a ball with a metal stick, when you can stick MINES to your ball . Super Inefficient Golf improves upon the most inefficient game ever conceived, by making it even LESS efficient. Master the art of carefully placing your mines, detonating them with expert timing, and BOOM - Birdie .

لینک دانلود