تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی سوپرمن : پسر سرخ Superman: Red Son

Superman: Red Son

انیمیشن سینمایی محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . انیمیشن سینمایی Superman: Red Son یک انیمیشن ابرقهرمانانه با تمرکز بر شخصیت سوپرمن در DC Comics است . انیمیشن سینمایی Superman: Red Son بر اساس مینی سریال های کمیک بوک یا همان نام توسط مارک میلار و با قلم های دیو جانسون ، اندرو رابینسون ، والدن وونگ و کیلیان پلونکت ساخته شده است .

کارتون Superman: Red Son

در 25 فوریه 2020 منتشر شده است . پس از تخریب کریپتون که سفینه کال-ال (Kal-El) بجای اینکه در آمریکا فرود بیاید و تبدیل شود به بزرگ ترین قهرمان جهان ، در شوروی (روسیه) فرود می آید و تبدیل می شود به یک کابوس برای جهان! در دهه پنجاه میلادی، شوروی پرده از دارایی جدید خود برمیدارد؛ این افشاسازی باعث ترس جهانیان می شود ، چون سلاحی فوق العاده قدرتمند در دست کسانی قرار گرفته که تشنه قدرت هستند ، تمرکز جنگ از روی سلاح های هسته ای برداشته می شود و بر روی ابر انسان ها قرار می گیرد . در آنجا کریپتونیان برای جنگیدن برای آرمانهای حزب کمونیست پرورش داده می شود و به بزرگترین محافظ روسیه ، سوپرمن تبدیل می شود . با این حال ، ظهور قهرمان جدید اتحاد جماهیر شوروی ، باعث ایجاد درگیری و آشفتگی در سرتاسر جهان می شود ، زیرا Man of Steel همچنان به تسخیر خود ادامه می دهد تا کنترل اتحادیه های مختلف را در سراسر جهان برای اتحاد جماهیر شوروی در دست بگیرد .
نام: Superman: Red Son
شرکت سازنده: Warner Bros. Animation
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز imdb: 6.3
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 24 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
کارگردان: Sam Liu
تهیه کننده: Sam Liu
نویسنده: J.M. DeMatteis
منتشر کننده: Warner Bros. Home Entertainment
ستارگان: Jason Isaacs
رمز فایل: www.download.ir

Superman: Red Son

What if baby Kal-El's rocket landed, not in Kansas, but in the Soviet Union? That is the premise of this Elseworld's tale from DC Comics.

لینک دانلود