تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Syntorial v1.6.4 نسخه ویندوز

Syntorial

یک نرم افزار آموزشی شبیه به بازی ویدئویی می باشد که به شما می آموزد که چگونه با گوش دادن به هر قطعه موسیقی بتوانید آن را بزنید و یا شبیه به آن را بسازید . در این مجموعه که شامل چیزی در حدود 200 درس می شود و تلفیقی از نمایش های ویدئویی ، چالش ها و تمرین های درسی ، نواختن موسیقی و … می شود ، می توانی به خوبی به این آموزش رسیده و در پایان آموزش بتوانید موسیقی هایی را که می شنوید را بنوازید . نرم افزار Syntorial نوعی آموزش صوتی است و کاری می کند که شما با سهولت بتوانید این مهم را فرا بگیرید . چیزی که منتقدین از

نرم افزار Syntorial

ابراز کرده اند اینگونه است که این نرم افزار کاری می کند که چیزی که شنیده اید را برای همیشه در سرتان زنده نگه دارید تا نهایتا بتوانید آن چیزی را که شنیده اید را بنوازید و آن را دائمی کنید . این نرم افزار درس به درس و ماژول به ماژول پیش می رود و بدون هیچگونه ایراد در تئوری اولیه خودش ، آموزشی در خور به شما می دهد که می توانید آن را بک آموزش سطح بالا بدانید . شما با کمک این نرم افزار می توانید بیاموزید که بطور طبیعی با استفاده از فرمهای موج VCO ، پهنای باند و فیلتر ، نرخ LFO ، پارامترهای ADSR ، انواع افکت ها و موارد دیگر را بشناسید و در نتیجه می توانید به نویسندگی موسیقی روی بیاورید و با این نرم افزار به یک استاد در نت نویسی و ساخت موسیقی تبدیل شوید . این پک دانلود شامل Audible Genius Syntorial 1.6.4 + Primer 1.1.2 + Sylenth1 + Cakewalk Z3TA + 2 Lesson Pack می شود که کاملترین پک از این نرم افزار می باشد .
نام: Syntorial
حجم فایل: 2.02 گیگابایت
شرکت سازنده: Syntorial
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v1.6.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Syntorial - v1.6.4

Syntorial is video game-like training software, that will teach you how to program synth patches by ear. With almost 200 lessons, combining video demonstrations with interactive challenges, you’ll get hands on experience programming patches on a built-in soft synth, and learn everything you need to know to start making your own sounds with ease.

لینک دانلود