دانلود بازی کامپیوتر Tempest Pirate City v1.4.3 – Portable

Tempest Pirate City

جدیدترین بسته الحاقی بازی Tempest است که در سال 2019 طراحی و منتشر شده است. با کمک امکانات جدید این بسته الحاقی شما قادرید تا سکونت‌گاه‌های انسانی جدیدی ساخته و امپراتوری خود را در خشکی تأسیس کنید! از جمله وظایف مهم شما در این بسته می‌توان به ساخته خانه برای افراد تحت فرمان، فراهم آوردن تشکیلات و امکانات دفاعی، تجارت و برقراری مراودات تجاری، کمک به افراد تحت فرمان و نجات آن‌ها در صورت لزوم، مبارزه با هیولاهای دریایی و شناسایی و مجازات دزدان و جاسوسان اشاره کرد. به عنوان والی یک شهر، شما باید آن را گسترش داده و به مکانی جذاب و دوست‌داشتنی برای زندگی و کار و تجارت تبدیل کنید. در

بازی Tempest Pirate City

کنترل کشتی قدرتمند و ترسناکی را بر عهده خواهید گرفت که Grim Reaper نام دارد که با چهار فیگور هد گرگ، شیر، خرس و ببر قابل شخصی‌سازی خواهد بود. 
نام: Tempest Pirate City
حجم فایل: 359 مگابایت
شرکت سازنده: Lion's Shade
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.4.3
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: HeroCraft
رمز فایل: www.download.ir

Tempest Pirate City - Portable

Ahoy, fellow pirates! This a long-awaited expansion adds one of the highly requested features: an ability to build and develop your own settlement. Get ready to provide your new home with proper protection, do favors for fellow traders (generous rewards included), search for missing people that got themselves in serious trouble, fight hideous sea monsters and punish thieves among your crew. Sounds like some great adventures are waiting for you, captain!

لینک دانلود