دانلود نرم افزار Teorex iResizer v3.0 نسخه ویندوز

iResizer

نام نرم افزاری در زمینه ویرایش تصاویر می باشد که توانایی تغییر سایز تصاویر بدون تغییر دادن محتوای تصویری مهم مانند مردم ، ساختمان ، حیوانات و غیره… را دارا بوده و و مانند دیگر نرم افزار ها که در حین تغییر سایز تصویر بر روی پیکسل ها نیز اثر می گذارند و کیفیت تصاویر را از بین می برند iResizer در هنگام تغییر سایز بر روی پیکسل هایی که مهم نیستند و شخص یا شی در آن قسمت وجود ندارد عملیات تغییر سایز را انجام می دهند. همچنین به شما امکان می دهد تا بتوانید تا نسبت ابعاد یک عکس را بدون افت کیفیت تغییر سایز داده و نسبت ابعاد آن را تغییر داده و همچنین بتوانید فاصله میان دو شی موجود در تصویر را بوسیله علامت گذاری دو شی اصلی موجود در تصویر و تعیین رزولوشن دلخواه به راحتی انجام داده و فضاهای اضافی تصویر خود را از بین ببرید.

نرم افزار iResizer

همچنین توانایی حذف اشخاص ، مناظر و تمامی آنچه که عکس شما را خراب و عکس تکی شما را به عکسی دسته جمعی تبدیل کرده را دار می باشد فقط کافی است تا مناطق و یا اشخاص مورد نظر را علامت گذاری نموده و با استفاده از الگوریتم هوشمند پردازش تصویر بتوانید اشیا مزاحم را بدون افت کیفیت تحویل بگیرید و لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار iResizer:

توانایی اصلاح نسبت ابعاد تصاویر با نسخه های چاپ شده

توانایی جا به جا کردن و حذف فاصله های موجود میان اشیا اصلی

توانایی حذف اشیا از داخل عکس ها ، تغییر نسبت ابعاد عکس

توانایی اندازه کردن یک عکس برای اشتراک گذاری بر روی instagram بدون نیاز به برش تصویر

نام: Teorex iResizer
حجم فایل: 12.3 مگابایت
شرکت سازنده: iresizer
ورژن: v3.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Teorex iResizer v3.0

iResizer scale an image without changing important visual content such as people, buildings, animals, etc. While normal resizing affects all pixels uniformly when scaling an image, iResizer resizing mostly affects pixels in areas that do not have important visual content.Intelligent Resizer (iResizer) allows you to "fix" the aspect ratio of a photo.

لینک دانلود