دانلود بازی اکشن The Falconeer v1.3.5.0 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/28 نسخه The Falconeer v1.3.5.0 - GOG اضافه شد.

The Falconeer

یک بازی dogfighting بوده که توسط استودیو Tomas Sala تولید و در سال 2020 توسط استودیو Wired Productions منتشر خواهد شد.همانطور که گفته شد

بازی The Falconeer

یک بازی اکشن در سبک dogfighting بوده اما به جای جت و سفینه ها که با موشک و لیزر با یکدیگر مبارزه می کنند، پرندگان عظیمی در بالای اقیانوس به نبرد باهم می پردازند. وظیفه شما در این بازی مبارزه با اژدها و سایر موجودات در وسط گودال و طوفان است. در کنار مبارزه با اژدها و سایر تهدیدهای آب و هوایی که همگی نبرد را برای شما سخت تر و سخت تر می کنند جزایر و مکان هایی هم وجود دارد که میتوانید در آنها به جست و جو بپردازید. در اقیانوس بزرگ به مبارزه بپردازید و به دنبال کشف اسرار مخفی که در اعماق اقیانوس جاسازی شده اند باشید. همانطورکه می دانید سبک dogfighting بیشتر برای جت ها و هواپیماهای سریع استفاده میشود اما در اینجا نه جتی وجود دارد نه هواپیما بلکه مبارزه تنها میان پرندگان بوده و به عقیده سازنده پرندگان بسیار چابک تر از هواپیماها هستند. یکی از ویژگی های فوق العاده بازی The Falconeer مشابهت آن با هواپیماها و جت ها است به طوری که تمام حرکات نمایشی، آکروباتی و چرخشی پرندگان مشابه هواپیماها طراحی شده است. همچنین شما می توانید پرنده خود را ارتقا داده و قابلیت های جدید و سلاح های جدیدتر و بهتری را به آن اضافه کنید. شما می توانید این بازی را به محض انتشار به صورت کاملا رایگان از سایت ما دریافت کنید. 
نام: The Falconeer
حجم فایل: 998 مگابایت
شرکت سازنده: Tomas Sala
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.3.5.0
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، جهان باز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Wired Productions
رمز فایل: www.download.ir

The Falconeer v1.3.5.0 - GOG

The Falconeer is a new take on air combat. A 3rd person game that puts you in control of a Falconeer, an airborne warrior.  Using ranged weapons , the game still holds true to classic dog fighting mechanics but adds twists such as acrobatics and crazy line up of enemies to take on. You'll fight other Falconeers, but also large lumbering airships, flying beetles, manta rays and offcourse the dragon-like weavers.

لینک دانلود