دانلود بازی The Medium Deluxe Edition نسخه P2P/GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/26 نسخه The Medium Deluxe Edition 1.0.182 - GOG اضافه شد.

The Medium

یک بازی ترسناک روان شناختی است که توسط سازندگان عنوان های Blair Witch و Layers of Fear توسعه یافته است ، شما به یک هتل متروکه سفر می کنید و در آن باید پرده از یک سری اسرار بردارید . برای این کار شما باید معماهایی را حل کنید که فقط یک واسط بین دو جهان می تواند آن ها را حل کند . در

بازی The Medium

شما در نقش یک واسطه قرار می گیرید که در دو جهان زندگی می کند ، یکی جهان واقعی و یکی جهان ارواح . هتل متروکی که به آن می روید ، سال ها پیش میزبان یک اتفاق بسیار تلخ و غم انگیز بود . این که شما یک واسطه هستید ، به شما این امکان را می دهد تا از حقیقت های بیشتری اطلاع داشته باشید که هیچ کس هیچ چیزی راجع به آن نمی داند . شما به طور کاملا واضح می توانید دو جهانی که در آن زندگی می کنید را ببینید . Arkadiusz Reikowski آهنگسار استودیوی Bloober Team به همراه Akira Yamaoka که بیشتر از هر چیز به خاطر ساخت مسویقی متن بازی های Silent Hill شناخته می شود ، وظیفه ی ساخت موسیقی متن این بازی را بر عهده دارند . چیزهای خیلی بیشتری در این بازی وجود دارند که با آن ها رو به رو می شوید ، در آینده اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر خواهد شد . 
نام: The Medium
حجم فایل: 24.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Bloober Team SA
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.1 ، v1.0.182
نسخه: P2P/GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: p2p
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک - ماجرایی - وحشت روان شناختی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Bloober Team SA
رمز فایل: www.download.ir

The Medium Deluxe Edition - P2P/GOG

Become a medium living in two different worlds: the real one and the spirit one. Haunted by the vision of a child’s murder, you travel to an abandoned hotel resort, which many years ago became the stage of an unthinkable tragedy. There you begin your search for difficult answers. As a medium with access to both worlds, you have a wider perspective and can see more clearly that there’s no one simple truth to what others perceive. Nothing is what it seems, everything has another side.

لینک دانلود