تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Persistence Enhanced – CODEX/FitGirl برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/23 نسخه The Persistence Enhanced + Digital Bonus Content + Windows 7 Fix - FitGirl اضافه شد.

The Persistence Enhanced

یک بازی بسیار چالش‌برانگیز است که شما را در نقش یک افسر امنیتی به نام Zimri Elder قرار می‌دهد. سفینه او در حال انجام یک مأموریت سری بود که دچار نقص فنی شده و توسط موجودان و هیولاهای وحشتناکی موردحمله قرار می‌گیرد. حال شما مأموریت دارید تا کشتی را تعمیر کرده و هر چه سریع‌تر خودتان را به زمین برسانید. نقص فنی در یکی از تکنولوژی های زیستی سفینه به نام کلون پرینتر (clone printer) رخ داده است. این نقص فنی باعث تولید سریع و مداوم گونه ای از هیولاهای جهش‌یافته شده است که در همه‌جا پراکنده شده‌اند. بازی از ایده‌ی جالبی در زمینه شکست‌های کاربر استفاده می‌کند. بدین گونه که بعد از هر بار مردن، آگاهی و شهود شخصیت اصلی بازی یعنی Zimri در قالب بدن شخصی دیگر وارد صحنه مبارزه خواهد شد. Zimri هیچ‌گاه کشته نخواهد شد زیرا این قابلیت به او داده شده تا از بدن‌هایی که به آن‌ها بدن میزبان می‌گویند استفاده کند و هر بار با جسمی جدید ظاهر شود. این کشتی بزرگ فضایی از قابلیت بسیار مهمی به نام پیکربندی خودکار بهره‌مند است که در قالب ساختارهای بزرگی در سرتاسر کشتی تعبیه شده است. این سیستم می‌تواند معماری و چینش داخلی کشتی را در ابعاد کلان تغییر دهد به همین خاطر بعد از هر بار شکست خوردن و اعزام یک بدن میزبان جدید به کشتی، با ساختارها و معماری منحصربه‌فردی روبه‌رو خواهیم شد که در ایجاد تنوع و جلوگیری از یکنواخت شدن بازی کمک‌های شایانی می‌کند. از نظر بازه زمانی، اتفاقات

بازی The Persistence Enhanced

در قرن 26 میلادی به وقوع می‌پیوندد. در این عصر، بشر در زمینه تکنولوژی مهندسی DNA به پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی دست یافته و با کمک ماده تاریک قادر است تا DNA خود را تقویت کرده و یا آن را ویرایش کند. با کمک این قابلیت می‌توانید خط سلامتی، میزان مقاومت و توانایی‌های دفاعی Zimri را گسترش داده و یا با برداشت و تحقیق روی دی ان ای سایر خدمه، بدن‌های میزبان جدیدی به صورت مصنوعی بسازید.این نسخه از بازی شامل دی ال سی زیر می شود:
  • The Persistence: Digital Bonus Content
 
نام: The Persistence Enhanced
حجم فایل: 4.65 و 3.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Firesprite Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: Digital Bonus Content + Windows 7 Fix
نسخه: CODEX/FitGirl
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ترسناک - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Firesprite Ltd
رمز فایل: www.download.ir

The Persistence Enhanced - CODEX/FitGirl

The Persistence challenges you, a clone of security officer Zimri Elder, to survive aboard a doomed deep space colony starship, overrun with horrific and murderous aberrations. You are the last survivor. Your mission? Restore functionality to the ship and somehow make your way back to Earth.

لینک دانلود