دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود کتاب صوتی روانشناسی راز The Secret audiobook

The Secret راز

پر فروش ترین کتاب سال 2006 نوشته ی راندا برن استرالیایی می باشد. این کتاب به 50 زبان ترجمه شده و بیش از 30 میلیون نسخه فروخته شده است. کتاب با موضوع روانشناسی و موفقیت بر اساس فیلمی با همین نام نوشته شده است . این نویسنده تاکنون ده کتاب دیگر را نیز با نام خود منتشر کرده است. موضوع

کتاب راز

به این اشاره دارد که زندگی مبتنی بر اعتقاد قانون جذب است که ادعا می کند افکار می توانند زندگی یک شخص را به طور مستقیم تغییر دهند. بایرن تصوری را که در ابتدا توسط اشخاصی همچون مادام بلاواتسکی و نورمن وینسنت پیر صورت گرفته است ، دوباره معرفی می کند که فکر کردن درباره چیزهای خاص باعث می شود که آنها در زندگی فرد ظاهر شوند. بایرن نمونه هایی از افراد تاریخی را که گفته می شود به این مهم دست یافته اند ، ارائه می دهد. بایرن یک فرآیند سه مرحله ای را نقل می کند: بپرسید ، باور کنید و دریافت کنید. بایرن به همراه مثالهای ادعایی ، اهمیت قدردانی و تجسم در رسیدن به خواسته های شخص را برجسته می کند. فصلهای بعدی چگونگی بهبود سعادت ، روابط و سلامتی فرد را با افکار عمومی تر درباره جهان بیان می کند. نکته اصلی مهم این است که مردم چگونه زندگی سالم خود را در کنار تمام خانواده خود مدیریت می کنند.  شما هم اکنون می توانید نسخه صوتی این کتاب را به صورت رایگان دانلود کرده و مسیر زندگی خود را تغییر دهید.
نام: کتاب صوتی راز
حجم فایل: 66 مگابایت
تاریخ انتشار: 2006
زبان: فارسی
ژانر: روانشناسی - موفقیت
مدت زمان پخش: 1 ساعت 19 دقیقه
فرمت فایل: MP3
نویسنده: راندا برن
رمز فایل: www.download.ir
 • 1 replies
  1. Rfp says:

   کلا کتابهای صوتی نقش قابل ارزشی دارند در بین ما مردمی که سرانه مطالعه مون ۳ دقیقه است

   پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *