دانلود بازی The Sorrowvirus A Faceless Short Story – HOODLUM

به روز رسانی :

1399/03/11 نسخه The Sorrowvirus A Faceless Short Story - HOODLUM اضافه شد.

The Sorrowvirus A Faceless Short Story

تجربه‌ای کوتاه اما منحصربه‌فرد است که شما در نقش جوانی مرموز به نام Wyatt Heyll قرار می‌دهد. Wyatt زندگی عجیب و سختی دارد و از ابتدای کودکی با مریضی‌های لاعلاج و مشکلات جسمی بسیاری روبه‌رو بوده است. او سرانجام به نزدیکی مرگ می‌رسد اما والدین دلسوزش با کمک یک داروی فرا طبیعی به نام Sorrowvirus به او فرصتی دوباره برای زندگی می‌بخشند. داروی Sorrowvirus می‌تواند از مرگ انسان جلوگیری کند اما این جلوگیری برای فرد مذکور گران تمام خواهد شد. پس از خوردن دارو روح شخص فاسد شده و نمی‌تواند پا به جهان مردگان بگذارد و به همین خاطر در جهانی برزخ گونه سرگرم می‌شود تا سرانجام دوباره به زمین بازگردد. دارو آن‌چنان که بایدوشاید خوب عمل نمی‌کند و هر بار که Wyatt به جهان زندگان بازمی‌گردد دردها و مریضی‌های او به‌گونه‌ای سریع‌تر و شدیدتر به او یورش می‌برند. Wyatt و والدینش تصمیم می‌گیرند تا این چرخه را برای چندین بار تکرار کرده تا شاید بتوانند درمانی همیشگی برای فرزند عزیزشان پیدا کنند. تصمیمات شما در

بازی The Sorrowvirus A Faceless Short Story

از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نتیجه نهایی بازی بر اساس تصمیمات و رفتارهای شما تعیین خواهد شد. Wyatt دچار نوعی کشاکش و تناقض درونی است. از یک طرف میل او به زنده ماندن او را به ادامه این روند درمانی عجیب ترغیب می‌کند و از طرف دیگر دردهای بیشتر و سرگردانی در جهان‌های مختلف او را مجبور می‌کند تا در نهایت تسلیم مرگ شده و به سادگی بمیرد. بر اساس تصمیماتی که شما در برابر این احساسات و کنش‌های درونی Wyatt خواهید گرفت با 4 پایان‌بندی مختلف روبه‌رو خواهید شد. 
نام: The Sorrowvirus A Faceless Short Story
شرکت سازنده: Watchmaker
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Adam Sklar, Watchmaker
رمز فایل: www.download.ir

The Sorrowvirus A Faceless Short Story - HOODLUM

The Sorrowvirus is the story of a young man named Wyatt Heyll, who, from a very young age, has been stricken with a multitude of ailments, illnesses and diseases. On the verge of death, his parents gave him a paranormal substance known as the Sorrowvirus, which contaminates the human soul; preventing it from passing onto the afterlife when they die.

لینک دانلود