دانلود بازی The Strange Story Of Brian Fisher: Chapter 1 – CODEX

به روز رسانی :

1399/02/11 نسخه CODEX اضافه شد.

The Strange Story of Brian Fisher: Chapter 1

داستان یک کارآگاه با نام برایان فیشر را روایت می کند که پس از ناپدید شدن پدرش ، تمام زندگی خود را وقف یافتن او می کند . پدر او یک دانشمند است که در شرایط مشکوکی ناپدید شده است . برایان تمام تلاش خود را می کند تا او را پیدا کند و بفهمد چرا و چگونه ناپدید شد ، او امید دارد که پدرش هنوز زنده باشد . در

بازی The Strange Story of Brian Fisher: Chapter 1

برایان یک پلیس کارآگاه 38 ساله است که پدرش یک دانشمند در حوزه ی فضا و فیزیک کهکشانی بود و به طور ناگهانی ناپدید شد . سپس بعد از پنج از ناپدید شدنش اعلام شد که او مرده است ، اما هیچ وقت جسد او پیدا نشد . این اتفاق انگیزه ای برای برایان شد تا کارآگاه شود و تمام تمرکز خود را بر روی افراد ناپدید شده بگذارد . تا الان ، او به هیچ وجه نپذیرفته که پدرش مرده است . او می خواهد ثابت کند که پدرش نمرده و می خواهد او را زنده پیدا کند . پدر او مهم ترین چیز را برای کل بشریت کشف کرد ، اما قبل از این که آن را افشا کند ناپدید شد . پدر او اطلاعات بسیار مهمی را کشف کرده بود و قصد داشت آن را افشا کند ، اما قبل از این کار ناپدید شد . اکنون فردی مشکوک و ناشناخته برایان را زیر نظر دارد و می خواهد اطلاعات پدر او را بدزدد تا بتواند بر جهان حکومن کند . برایان فعلا نه از دلیل ناپدید شدن پدرش خبر دارد و نه این که چرا آن فرد ناشناس او را تعقیب می کند . کل داستان این بازی هفت فصل دارد به داستان عجیب ناپدید شدن پدر برایان و این که مرد ناشناس کیست و چگونه با خانواده ی فیشر در ارتباط است می پردازد و همچنین یک سری از وقایع گذشته را به تصویر می کشد . فصل اول فعلا شروع این ماجراجویی جذاب است و در آینده فصل های بعدی این بازی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت .
نام: The Strange Story Of Brian Fisher: Chapter 1
شرکت سازنده: Intetic
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - معمایی - کارآگاهی
منتشر کننده: Intetic
رمز فایل: www.download.ir

The Strange Story Of Brian Fisher: Chapter 1 - CODEX

This story is about 38 years old police detective for disappeared people, Brian Fisher. 20 years ago, his father, who was space and Astro-physic scientist, disappeared under suspicious circumstances. After 5 months of his disappearance, he was pronounced dead, but his body was never found. This case was the reason Brian Fisher became a detective for disappeared people. Till now, he has never accepted that his father is dead. He wants to prove that his father is not dead and wants to find him alive. His father discovered the most important thing for the whole of humanity.

لینک دانلود