تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید برنامه ریزی روزانه TickTick v5.6.0

TickTick

نرم افزاری برای یادداشت و کارهای روزانه شما و برنامه ریزی و تنظیم برنامه ای مشخص برای کاربران دستگاه های اندرویدی بوده که بسیار کارآمد و مفید می باشد . این نرم افزار به صورت ساده و با رابط کاربری آسان طراحی شده تا شما در وقت صرفه جویی کرده و همینطور برنامه های دقیق خود را بدانید و یا فراموش نکنید ، این نرم افزار به شما می تواند مانند یک منشی ماهر قرار های ملاقات شما را تنظیم کرده و قبا از به شما یادآوری کند که نکته ای بسیار جالب و مفید برای هر شخص خواهد بود . شما می توانید برای یاد آوری از یادداشت در نرم افزار ، از حرف زدن و ضبظ آن و یا عکس استفاده کرده و آنها همگی سر موقع به شما یاد آوری خواهد شد . این نرم افزار تا کنون برای سیست عامل هایی مانند  Android ، iOS ، Mac و PC طراحی شده است و در تمامی آن ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته . همچنین

نرم افزار TickTick

دارای یک تقویم دفیق به همراه واقعه های روزهای مختلف و قابلیت یادداشت تولد ها در آن طراحی شده است که از دیگر قابلیت های جالب این نرم افزار می باشد . شما می توانید تمامی کار و لیست های خود را از طریق نرم افزار TickTick با همکاران و دوستان خود به راحتی به اشتراک گذاشته و از نظرات آنها مطلع شوید . از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به حداکثر اصافه کردن 5 یاد آور برای هر کار ، قابلیت به اشتراک گذاری یک لیست با 29 نفر مختلف در نرم افزار و  کنترل نهایی 299 لیست ، 999 کار در هر لیست و 199 کار فرعی اشاره کرد .
نام: TickTick
حجم فایل: 18 مگابایت
شرکت سازنده: Appest Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

TickTick - v5.6.0

TickTick is here to help you make the most of your day and get things done (GTD). Whether there is an idea you want to capture, personal goals to achieve, work to accomplish, a habit to track, a project to collaborate with colleagues, or even a shopping list to share with family (with the help of a list maker.) Achieve your goals with our productivity planner.

لینک دانلود