دانلود بازی کامپیوتر Toon War نسخه Portable

Toon War

یک بازی اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 و توسط Lemondo Games طراحی و منتشرشده است. مأموریت شما این است که دهکده‌های آرام و صلح‌جو را از زیر سلطه دشمنانی قدرتمند و شیطان‌صفت آزاد کنید و باس فایت های قدرتمند را شکست دهید. وسایل نقلیه موجود در بازی از طیف قابل قبولی برخوردار هستند و علاوه بر خودروها می‌توانید از هواپیماهای بدون سرنشین نیز استفاده کنید. گرافیک بازی بسیار رنگارنگ و بانشاط است و از انواع و اقسام رنگ‌های زنده و شاد در طراحی آن استفاده‌شده است. هر مرحله سبک خاصی از گیم پلی را نسبت به مرحله قبلی ارائه می‌دهد و مهم‌تر از همه اینکه سرعت گیم پلی در مراحل بالاتر به‌شدت افزایش می‌یابد که می‌تواند اندکی چالش‌برانگیز باشد. محیط‌های بازی از تنوع مناسبی برخوردار هستند و در طی روند بازی محیط‌های برفی، دریا و … را تجربه خواهید کرد. درمجموع سه حالت مختلف برای بازی کردن وجود دارد که از آسان به سخت regular, runner و survival نام دارند. پس از موفقیت در هر مرحله باید گروگان‌ها و شهروندان معمولی را آزاد کنید تا مرحله به اتمام برسد. در بخش‌های مختلف بازی تله‌ها و بمب‌هایی پنهان‌شده است که باید آن‌ها را خنثی کنید. در کنار همه‌ی این قابلیت‌های کوچک و بزرگ سیستم ارتقا و شخصی‌سازی نیز در

بازی Toon War

به قدرت باقی است. اسلحه‌های بازی به دودسته سلاح اصلی و ثانویه تقسیم می‌شوند که هر دو کاملاً قابل ارتقا و شخصی‌سازی هستند. زره شما در بازی کاملاً قابل ارتقا است و در هر سطح از مقاومت بیشتری برخوردار است. سیستم پاداش‌ده‌ی و امتیازدهی بازی از منطق بسیار ساده و درعین‌حال دقیقی برخوردار است بدین گونه که هر چه بیشتر بازی کنید امتیاز و پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. 
نام: Toon War
حجم فایل: 504 مگابایت
شرکت سازنده: Lemondo Games
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Lemondo Games
رمز فایل: www.download.ir

Toon War - Portable

Toon War is a twin stick shooter game with colorful and vivid graphics. Your mission is to liberate peaceful villages from evil forces, eliminate enemies and win over dangerous bosses.

لینک دانلود