دانلود نرم افزار Toontrack EZkeys Complete v1.2.5 Full version نسخه ویندوز

Toontrack EZkeys Complete

یک نرم افزار شبیه سازی کیبرد و پیانو است و ابزاری حرفه ای برای آهنگ سازی می باشد . این نرم افزار دارای قابلیت های صداگذاری می باشد که امکان اضافه کردن لایه های تو در توی موزیک را دارا می باشد و این بدین معنی است که می توانید در این نرم افزار یک بار یک آهنگ بسازید و بر روی آن تن های دیگر از صدا را به کار ببرید که به شما کمک می کند که بتوانید به آسانی یک موزیک بسازید و نت های آن را بنویسید و هنگامی که در حال نوشتن نت های موسیقی هستید نرم افزار Toontrack EZkeys Complete کار شما را برای الهام گرفتن و نمایش نت های پیشنهادی بسیار آسان تر می کند و می توانید یک موسیقی زیباتر بنویسید . این نرم افزار مخصوص افراد حرفه ای و غیر حرفه ای می باشد و حتی اگر نوازنده پیانو نیستید می توانید به بهترین شکل موسیقی های نواخته شده خود را به وسیله نرم افزار تبدیل به نت موسیقی کنید و از آن لذت ببرید و آن را برای کسانی که پیانیست هستند منتشر کنید . در این نرم افزار حرفه ای طیف گسترده ای از صداهای فوق العاده ، گوش نواز و واقعی پیانو و کیبرد وجود دارد که مناسب سلیقه هر کاربر و نوازنده ای می باشد . اگر یک دستیار و یا آموزش دهنده برای نوشتن نت های موسیقی و نوازندگی لازم دارید این نرم افزار کاملا مناسب شما است و می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید . امکاناتی که

نرم افزار Toontrack EZkeys Complete

در اختیار کاربر می گذارد تنها مختص کاربران حرفه ای نیست و حتی اگر از موسیقی هیچ سر رشته ای ندارید می توانید نت موسیقی بنویسید و تنها کافی است نوایی که به گوش شما خوش می آید را کنار هم بگذارید و نرم افزار آن را تبدیل به نت موسیقی می کند . این نرم افزار در نسخه کامل در اختیار شما قرار می گیرد .
نام: Toontrack EZkeys Complete
حجم فایل: 5.02 گیگابایت
شرکت سازنده: ToonTrack
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.5 Full version
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Toontrack EZkeys Complete - v1.2.5 Full version

EZkeys is more than a piano or keyboard instrument – it’s a powerful songwriting tool. It comes packed with intuitive functionality that will make it a breeze adding creative layers of music to your songs or writing custom pieces from scratch. When you’re writing songs, Toontrack’s EZkeys piano and keyboard software makes it incredibly easy to go from first inspiration and exploring chord progressions to your final arrangement. And EZkeys is ideal for advanced players and non-players alike.

لینک دانلود