تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Toontrack Superior Drummer v3.1.7

به روز رسانی :

1396/12/07 نسخه v3.1.7 اضافه شد.

Toontrack Superior Drummer

نرم افزاری بسیار قدرتمند و کاربردی برای ساخت موسیقی ها با دستگاه درام موسیقی می باشد که ویژگی هایی بسیار منحصر به فرد و عالی را برای نوازندگان درام و درام باکس ها فراهم می آورد.

نرم افزار Toontrack Superior Drummer

که به عنوان یک پلاگین بر روی دیگر نرم افزارهای موسیقی نیز کاربرد دارد می تواند علاوه بر تولید سمپل های مختلف به ویرایش موسیقی های تولید شده نیز پرداخته و در نهایت خروجی بسیار قدرتمند و عالی را تحویل متخصصان وآهنگسازان حرفه ای دهد. Toontrack Superior Drummer با پشتیبانی از انواع آلات طبل و بیس های درام، توانسته تا حدی صنعت موسیقی را تحت تاثیر قرار دهد. امروزه از این نرم افزار در استدیوهای ساخت موسیقی در سراسر دنیا بصورت بسیار گسترده استفاده می شود. شما هم اکنون می توانید این نرم افزار بسیار قدرتمند را با لینک مستقیم و بصورت کاملا رایگان از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید.
نام: Toontrack Superior Drummer
شرکت سازنده: Toontrack
ورژن: v3.1.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Toontrack Superior Drummer v3.1.7 - win

In addition to a massive library of raw sound material, Superior Drummer 3 introduces a unique design*, a streamlined workflow and countless features for powerful drum production in your computer. With Superior Drummer 3, you have control and creative power beyond the imaginable. Welcome to the future.

لینک دانلود