معرفی 10 بازی برتر ترسناک Halloween games در سال 2020

Top 10 Halloween games for 2020

بازی های سبک ترسناک از محبوبیت بسیار بالایی در بین گیمر های برخوردار می باشد و این نوع بازی ها همیشه امتیاز های خوبی را به خود اختصاص داده اند. ما در این پست قصد داریم 10 تا از بهترین بازی های سبک ترسناک و اکشن را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. توجه داشته باشید این نوع بازی ها برای تمامی سنین مناسب نمی باشد و شما باید برای انتخاب بازی ها به این مسئله باید توجه داشته باشید.  

یک ماجراجویی ترسناک اول شخص می باشد که باید گذشته خود را کشف کنید و از صحرای الجزایر جان سالم به در ببرید. آرام باشید تا در برابر بیماری که شما و عزیزتان را تهدید می کند تسلیم نشوید. از تاریکی بپرهیزید ، از هیولا پنهان شوید و معماها را حل کنید. و همچنین در این بازی حالت Adventure برای تجربه ای کمتر ترسناک در دسترس است. در بازی Amnesia: Rebirth شما در نقش Tasi Trianon قرار خواهبد گرفت ، او ناگهان در اعماق صحرای الجزایر از خواب بیدار می شود . چند روز گذشته است ، اما او کجا بوده است ؟ چه کاری انجام داده است ؟ بقیه ی افراد کجا هستند ؟ شما باید با جست و جو و یافتن سرنخ ها بفهمید چه اتفاقاتی افتاده تا بتوانید خود را از آن جا نجات داده و زنده بمانید ، البته باید مراقب باشید زیرا تهدید بزرگی در طول این ماجرا وجود دارد ، یک موجود وحشتناک که می تواند شما را در لحظه ای ببلعد .  

وقت آن رسیده که شب های کاری خود را در فروشگاه سپری کنید. بازی The Convenience Store در درجه اول نوعی شبیه سازی راه رفتن است اما با سبک ترسناکی که دارد ، هر قدم شما را در این فروشگاه بزرگ سنگین تر می کند و باعث می شود که ترس را بیشتر حس کنید ، همچنین معماهای که در این بازی وجود دارد ، آن را مهیج تر کرده است . این بازی از فیلم های ترسناک ژاپنی الهام گرفته شده است و صحنه هایی که در این بازی می بینید ، ممکن است برایتان آشنا به نظر برسد .  

Outlast بازی است که بر اساس ژانر فیلم های یافت شده سینما ساخته شده و آن را به یک بازی ترسناک و وحشتناک تبدیل می کند. هنگامی که از طریق لنز دوربین به جستجوی پناهندگی می پردازید ، در دنیایی توسط زندانیان مورد حمله قرار خواهید گرفت. شما باید به اندازه کافی شجاع باشید و برای کشف رازهای پنهان و وحشتناک زنده بمانید در کوه های کلرادو وحشتی بزرگ منطقه را فرا گرفته است . اخیرا خانه ای توسط مرکز تحقیقات برای بیماران روانی دوباره بازگشایی شده است که بیماران در مکان هایی به شکل پنهان و مخفی محافظت می شوند . بازی Outlast یک تجربه واقعی زنده ماندن است که نشان می دهد ترسناک ترین موجودات از ذهن انسان به وجود می آیند.

معنی واقعی ترس را در بازی Alien کشف خواهید کرد. در نقش آماندا ، در حالی که از هر طرف با یک جمعیت وحشت زده و ناامید و یک بیگانه غیر قابل پیش بینی و بی رحم روبرو می شوید ، به دنیای پرنوسان و ناپایداری می پردازید. نه تنها برای موفقیت در مأموریت خود ، بلکه برای زنده ماندن ، باید با کمبود نیرو و آمادگی کافی داشته باشید ، منابع را بیابید ، راه حل هایی بداهه بپردازید و از عقل خود استفاده کنید. بر یک تهدید مرگبار همیشه غلبه کنید – ترس پایدار را تجربه کنید زیرا یک بیگانه واقعاً پویا و واکنش پذیر از حواس خود استفاده می کند تا شما را شکار کند و به هر حرکت شما پاسخ دهد.

GTFO یک تیرانداز اول شخص با تمرکز بر بازی تیمی است. بازیکنان باید به عنوان یک تیم زندانی به بازی بپردازند و همچنین دنبال کشف و استخراج آثار ارزشمند از یک مجتمع گسترده زیرزمینی که توسط موجودات وحشتناک غرق شده است ، بروند . سلاح ها ، ابزارها و منابع را برای کمک به خود در زنده ماندن جمع کنید و برای کشف پاسخ های گذشته و چگونگی فرار تلاش کنید.  

در Phasmophobia شما و دوستان ممکن است شواهدی از ارواح را شکار کنید ، اما این ارواح قطعاً دوست ندارند پیدا شوند. همانطور که در بازی کاوش می کنید ، جهان را برای مشاهده فعالیتهای شبح وار مشاهده می کنید و هرچه بیشتر تحقیق کنید ، خشم جهان را به خشم خود می کشید. ارواح حتی در حال گوش دادن هستند ، با ادغام کامل صدا یعنی شما می توانید با مردگان صحبت کنید.  

در این بازی شما در هوای سرد بیدار می شوید تا پیوندهای سایبرنتیکی را که به گوشت شما پیوند زده شده و خدمه کشتی فضایی فون براون را کشف کنید. افراد آلوده در سالن ها پرسه می زنند ، فریاد و ناله هایشان شما را دعوت می کند تا به آنها بپیوندید زیرا هوش مصنوعی سرکش معروف به SHODAN طعنه می زند و تلاش ضعیف شما برای کشف رمز و راز هولناک کشتی فضایی متروک فون براون را مسخره می کنند.  

Chernobylite یک بازی ترسناک RPG است که اکتشاف مکانهای آزار دهنده را با نبردهای چالش برانگیز و داستان علمی-تخیلی غیر خطی مخلوط می کند. تیم خود را بسازید ، زنده بمانید و رازهای پیچیده چرنوبیل را در تفریحات سه بعدی اسکن شده در منطقه محرومیت آشکار کنید. این بازی یک تجربه ترسناک بقا علمی-تخیلی است که کاوش رایگان جهان آشفته آن و داستان سرایی غیرخطی را با مکانیک های هسته ای RPG قوی مخلوط می کند. به عنوان یک فیزیکدان ، یکی از کارمندان سابق نیروگاه برق چرنوبیل بازی کنید و درباره ناپدید شدن مرموز معشوق خود تحقیق کنید. سعی کنید زنده بمانید و اسرار پیچیده Exclusive one را فاش کنید. به یاد داشته باشید ، حضور نظامی تنها نگرانی شما نیست.  

گزارش شده است که در داخل آن خانه شیطانی وجود دارد. چیزی در مورد یک سالن تشییع جنازه قدیمی که آخرین فرصت را برای گفتگو با عزیزان مرده خود فراهم می کند. Pacify اکنون 3 ماموریت جداگانه برای دستگیری سه هیولای منحصر به فرد دارد. هر ماموریت شامل یک محیط منحصر به فرد ، داستان ، گیم پلی و هیولا است. با دوستان خود در تلاش برای تکمیل هر ماموریت وهم انگیز ماورا الطبیعه لذت ببرید و به PAH کمک کنید موجودات ماورا طبیعی را تصرف کند.

ترس و انزوا از دیوارهای یک خانه کشاورزی متروکه جنوبی رد می شود. این بازی از دیدگاه اول شخص جدید احشایی آغاز جدیدی برای وحشت بقا است. این بازی در روستایی در آمریكا و پس از حوادث چشمگیر Resident Evil® 6 اتفاق می افتد ، بازیکنان وحشت را از دیدگاه اول شخص تجربه می كنند. Resident Evil 7 عناصر گیم پلی امضا شده سری را شامل عناصر اکتشاف و جو متشنج می کند که حدود بیست سال پیش برای اولین بار “survival horror” را ایجاد کرد. در همین حال ، تازه سازی کامل سیستم های گیم پلی به طور همزمان تجربه ترسناک بقا را به مرحله بعدی می رساند.
نام: Top 10 Halloween games for 2020
پلتفرم: ویندوز - پلی استیشن - اکس باکس
لینک دانلود

0 replies

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *