دانلود بازی ترسناک Amnesia: Rebirth V1.23 نسخه GOG/FitGirl

به روز رسانی :

1399/12/06 نسخه Amnesia: Rebirth V1.23 - GOG اضافه شد.

Amnesia: Rebirth

دنباله ای بر بازی Amnesia: The Dark Descent می باشد که قرار است تجربه ی یک سفر دلهره آور و فراموش نشدنی دیگر را در میان ویرانی و ناامیدی به بازیکن ها ارائه بدهد ، تجربه ای که راجع به محدودیت مقاومت و استقامت انسان است . این عنوان قرار است مانند نسخه های پیشین خود بسیار ترسناک و هیجان انگیز باشد . شما قرار است باری دیگر در فاصله ی چند قدمی هیولاهای وحشتناک قرار بگیرید و نفس های خود را حبس کنید و سعی کنید با ترس عجیبی که در آن موقع در دلتان وجود دارد ، مبارزه کنید . در

 بازی Amnesia: Rebirth 

شما در نقش Tasi Trianon قرار خواهبد گرفت ، او ناگهان در اعماق صحرای الجزایر از خواب بیدار می شود . چند روز گذشته است ، اما او کجا بوده است ؟ چه کاری انجام داده است ؟ بقیه ی افراد کجا هستند ؟ شما باید با جست و جو و یافتن سرنخ ها بفهمید چه اتفاقاتی افتاده تا بتوانید خود را از آن جا نجات داده و زنده بمانید ، البته باید مراقب باشید زیرا تهدید بزرگی در طول این ماجرا وجود دارد ، یک موجود وحشتناک که می تواند شما را در لحظه ای ببلعد . به خود اجازه ندهید خشم و یا ترس بر شما چیره شود و جان شما را به خطر بیندازد . در این عنوان زمان نیز بر علیه شماست ، پس شما باید سعی کنید تا هر کاری را در کمترین زمان ممکن انجام دهید . هنگامی که در نقش Tasi قرار می گیرید ، باید با دردها و ترس های شخصی او نیز مقابله کنید . در حالی که تلاش می کنید از این منطقه ی متروکه فرار کنید ، شما باید با احساس ، ترس و پشیمانی ها مبارزه کنید و همچنان گام به گام به پیشروی ادامه دهید ، زیرا اگر که شکست بخورید ، همه چیز را از دست خواهید داد . 
نام: Amnesia: Rebirth
حجم فایل: 11.8 گیگابایت ، 15.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Frictional Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: V1.23
نسخه: GOG / FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اول شخص - ترسناک - ماجرایی
منتشر کننده: Frictional Games
رمز فایل: www.download.ir

Amnesia: Rebirth V1.23 - GOG / FitGirl

Amnesia: Rebirth, a new descent into darkness from the creators of the iconic Amnesia series. A harrowing journey through desolation and despair, exploring the limits of human resilience. You can’t let out a breath. The creature is only inches away. Its sole purpose - to feed off your terror. And so you crouch in the dark, trying to stop the fear rising, trying to silence what lies within you.

لینک دانلود