دانلود بازی شبیه ساز Chernobylite v42929 نسخه GOG/Early Access

به روز رسانی :

1399/09/06 نسخه Chernobylite v42929 HotFix 13 - GOG اضافه شد.

Chernobylite

بر روی ارائه ی ترس روان شناختی تمرکز دارد و دارای موسیقی متن فوق العاده ای می باشد . بازی Chernobylite ترکیبی از اکتشاف و گردش و جست و جو آزاد ، مبارزات چالش بر انگیز و روایت و داستان گویی غیر خطی می باشد . شما باید در این عنوان سعی کنید که زنده بمانید و رازهای پیچیده ی چرنوبیل را کشف کنید ، در حقیقت شما در این بازی در نقش یک فیزیک دان قرار می گیرید که یکی از کارمندان سابق نیروگاه چرنوبیل است و به دلیل ناپدید شدن یکی ازعزیزانتان مجبور شده اید تا دوباره به آن جا بازگردید. علاوه بر آلودگی ، شما برای زنده ماندن با دیگر افرادی که در منطقه ی چرنوبیل هستند رقابت کنید و حتی می توانید با عده ای همراه شوید و این تصمیم های شماست که سرنوشت همراهانتان را تعیین می کند . همچنین خطرات فرا طبیعی ای در بازی وجود دارند که می توانند چالش های بسیار زیاد و سختی را برای شما ایجاد کنند ، پس برای رو به رو شدن با یکسری موجودات وحشی نیز حاضر باشید.

..|| بازی Chernobylite هنوز در حال توسعه می باشد و به صورت Early Access یا دسترسی زودهنگام در دو سرویس استیم و gog منتشر شده است ||..

|| بر طبق اعلام استودیو فارم 51، زمان عرضه نسخه نهایی حدودا یک الی یک و نیم سال دیگر خواهد بود ||

نام: Chernobylite
حجم فایل: 29.9 گیگابایت ، 29.68 گیگابایت
شرکت سازنده: Farm 51
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v42929
نسخه: GOG / Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - شبیه ساز - اول شخص - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Farm 51
رمز فایل: www.download.ir

Chernobylite v42929 HotFix 13 - GOG / Early Access

It's a science-fiction survival horror experience, mixing the free exploration of its disturbing world with challenging combat, unique crafting, and non-linear storytelling. Play as a physicist, one of the Chernobyl Power Plant’s ex-employees, and investigate the mysterious disappearance of your beloved. Try to survive and reveal the contamination zone’s twisted secrets. Remember, the military presence is not your only concern.

لینک دانلود