تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی چرنوبیلیت Chernobylite-GOG + Rev 31663 HotFix v3

به روز رسانی :

1399/07/06 نسخه Chernobylite - GOG + Rev 31663 HotFix v3 اضافه شد.

Chernobylite

بر روی ارائه ی ترس روان شناختی تمرکز دارد و دارای موسیقی متن فوق العاده ای می باشد . بازی Chernobylite ترکیبی از اکتشاف و گردش و جست و جو آزاد ، مبارزات چالش بر انگیز و روایت و داستان گویی غیر خطی می باشد . شما باید در این عنوان سعی کنید که زنده بمانید و رازهای پیچیده ی چرنوبیل را کشف کنید ، در حقیقت شما در این بازی در نقش یک فیزیک دان قرار می گیرید که یکی از کارمندان سابق نیروگاه چرنوبیل است و به دلیل ناپدید شدن یکی ازعزیزانتان مجبور شده اید تا دوباره به آن جا بازگردید. علاوه بر آلودگی ، شما برای زنده ماندن با دیگر افرادی که در منطقه ی چرنوبیل هستند رقابت کنید و حتی می توانید با عده ای همراه شوید و این تصمیم های شماست که سرنوشت همراهانتان را تعیین می کند . همچنین خطرات فرا طبیعی ای در بازی وجود دارند که می توانند چالش های بسیار زیاد و سختی را برای شما ایجاد کنند ، پس برای رو به رو شدن با یکسری موجودات وحشی نیز حاضر باشید.

..|| بازی Chernobylite هنوز در حال توسعه می باشد و به صورت Early Access یا دسترسی زودهنگام در دو سرویس استیم و gog منتشر شده است ||..

|| بر طبق اعلام استودیو فارم 51، زمان عرضه نسخه نهایی حدوده یک الی یک و نیم سال دیگر خواهد بود ||

نام: Chernobylite
شرکت سازنده: Farm 51
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: GOG
آپدیت: Rev 31663 HotFix v3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - شبیه ساز - اول شخص - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
منتشر کننده: Farm 51
رمز فایل: www.download.ir

Chernobylite - GOG + Rev 31663 HotFix v3

It's a science-fiction survival horror experience, mixing the free exploration of its disturbing world with challenging combat, unique crafting, and non-linear storytelling. Play as a physicist, one of the Chernobyl Power Plant’s ex-employees, and investigate the mysterious disappearance of your beloved. Try to survive and reveal the contamination zone’s twisted secrets. Remember, the military presence is not your only concern. Get ready for a thrilling adventure of survival, conspiracy, horror, love, and obsession. One that will prove to you that it’s not about how you face your fears, it’s about how you survive them.

لینک دانلود