دانلود بازی اکشن و ماجرایی Torchlight III v02.02.2021 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/19 نسخه Torchlight III v02.02.2021 - Portable اضافه شد.

Torchlight III

در این بازی Novastraia تحت حمله قرار گرفته است و آینده ی این سرزمین به شما بستگی دارد . شما باید در برابر Netherim و متحدانش مبارزه کنید و Novastraia را نجات دهید . شما باید در طول این ماجراجویی از تمام توان خود در این راه استفاده کنید و شجاع باشید تا بتوانید شهرت و افتخار به دست آورید . داستان

بازی Torchlight III

یک قرن بعد از وقایع عنوان Torchlight II جریان دارد و امپراتوری Ember رو به نابودی است . شما در این بازی می توانید به جست و جو و اکتشاف در صحراها بپردازید ، با دوستان خود گروه تشکیل دهید ، موارد و منابع جمع آوری کنید تا با آن ها برای خود زره پوش درست کنید و یا برای ورود به سیاه چاله های ناشناخته از جادو استفاده کنید . در مرز همیشه کارهای جالبی برای انجام دادن وجود دارد . شما همچنین می توانید قلعه ی اختصاصی خود را داشته باشید و در آن کارهای مانند ارتقاسازی تجهیزات انجام دهید . شما همچنین می توانید قلعه ی خود را به هر شکلی که دوست دارید شخصی سازی کنید و ظاهر آن را تغییر بدهید . ورود به سیاه چاله های این بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز است و با جست و جو در آن می توانید تجهیزات و آیتم های بسیار باارزشی به دست آورید . شما همچنین می توانید در طول جنگ ها و مبارزات با خود همراهانی داشته باشید تا به شما کمک کنند . این بازی شامل چهار کلاس مختلف برای ساخت شخصیت ها می شود که هر کدام با یک دیگر تفاوت زیادی دارند و نقاط ضعف و قوت خاص خود را دارند ، شما می توانید با توجه به سبک بازی و مهارت خود یکی از این کلاس ها را انتخاب کنید . 
نام: Torchlight III
حجم فایل: 5.79گیگابایت
شرکت سازنده: Echtra Inc
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v02.02.2021
نسخه: Portable
آپدیت: Snow and Steam
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Perfect World Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Torchlight III v02.02.2021 - Portable

It’s been a century since the events of Torchlight II, and the Ember Empire is in decline. In Torchlight III, Novastraia is again under threat of invasion and it’s up to you to defend against the Netherim and its allies. Gather your wits and brave the frontier to find fame, glory, and new adventures! Explore the wilderness, party with friends, gather materials to craft gear, or use magic to enter unknown dungeons! There’s always something to do in the new frontier.

لینک دانلود