دانلود بازی Trail of Ayash – Early Access برای کامپیوتر

دانلود بازی TRAIL OF AYASH

یک بازی در سبک اکشن و بقا می‌باشد که می‌توان آن را یک انقلاب در بازی‌های بقا دانست! این پروژه که تنها توسط دو نفر ساخته شده است؛ یک بازی جهان آزاد است. بازی که بر مردم بومی قبایل و مبارزات آن‌ها تمرکز دارد. دنیای ما نسخه‌ای منحصر به فرد از سرزمین‌هایی است که اسطوره‌ها و افسانه‌های ساکنان آن بر آن تسلط دارند. در این بازی یک دنیا برای کشف آماده شده است! دنیایی که باید در آن به جست و جو پرداخته و بتوانید عجایب آن را کشف کنید. بر خلاف تصور شما هیچ قبلیه واقعی در نظر گرفته نشده است. تمامی قبایلی که در این بازی وجود دارند؛ همه و همه ساخته ذهنت سازندگان بازی می‌باشد.

همان گونه که اشاره کردیم شما با یک دنیای جهان آزاد رو به رو هستید. قبایلی که وجود دارند درگیر سیاست‌ها و دیپلماسی‌های خاص خود هستند. همان طور که باید بتوانید با این دیپلماسی‌ها کنار بیایید باید سعی کنید تا در مبارزات خود شکست نخورید. بازی TRAIL OF AYASH دنیایی را شرح می‌دهد که شیاطین و هیولا‌ها بر آن تسلط پیدا کرده اند. انتخاب با شما است! شما نیز همانند مردمان دیگر قبایل درگیر و جذب قدرت شیاطین و هیولا‌ها شده و یا اینکه برای آزاد کردن جهان از دست آن ها، شروع به مبارزه کنید.

همان گونه که دنیای اطرافتان تغییر می‌کند؛ شما نیز یاد بگیرید که با رعایت جانب احتیاط با قوانین جدید و رسومات قبیله کنار آمده و زنده بمانید. بازی فوق دارای یک گرافیک مطلوب همراه با خط داستانی خاص خود می‌باشد که بدون شک یکی از بهترین عناوین موجود در بازی‌های بقاء به شمار می‌رود.

نام: TRAIL OF AYASH
حجم فایل: 10.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Nowsky
تاریخ انتشار: 2023
امتیاز استیم: 8 از 10
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *