تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Truefire – Kid Anderson Blues Refinery

Truefire Kid Anderson Blues Refinery

کید اندرسون در نروژ متولد شد ، جایی که او نزد مورتن املید برای یادگیری گیتار بلوز تحصیل کرد ، در سال 2001 به ایالت ها نقل مکان کرد تا با گروه تری هانک و سپس با گروه چارلی موسل وایت ;hv کند (جایزه موسیقی بلوز را برای بهترین آلبوم بلوز معاصر دریافت کند) و همچنین تور به طور گسترده با الوین بیشاپ در توری برگذار کند. اندرسن نامزد دریافت جایزه موسیقی بلوز در گروه ‘گیبسون گیتار’ و در سال های 2014 ، 2015 و 2016 وی نامزد دریافت جایزه موسیقی بلوز در گروه ‘بهترین ساز – گیتار’ شد. ما خوشحالیم که از Kid در خانواده با اولین دوره TrueFire و مسترکلاس خود ، Blues Refinery ، استقبال می کنیم. به همین ترتیب هنگامی که شروع به استفاده از هر یک از دهها حرکت بلوز فنی و خلاقانه که Kid در این دوره از کلاسهای مستر به اشتراک می گذارد ، هیجان زده خواهید شد. من ( مربی دوره ) همیشه بلوز را دوست داشتم و به ویژه به سمت هنرمندانی که با هدف موسیقی کار می کنند و خطوط و تکنوازی های خود را با استفاده از روش های خارج از جعبه بلوز معمولی و مقیاس پناتاتونیک اصلاح می کنند ، جذب شده ام. همه آن بزرگان بر صدا و رویکرد خودم تأثیر گذاشتند که خوشحالم که اینجا در پالایشگاه Blues با شما در میان می گذارم. در بخش اول این دوره ، Kid بسیاری از روش های خود را برای حرکت در صفحه انگشت ، ایجاد ایده های انفرادی از جعبه بلوز معمولی و انفرادی با هدف و نه فقط “خطوط رشته” به شما نشان می دهد . در قسمت اول این دوره ، من قصد دارم در مورد برخی از مفاهیم پرکاربرد برای کار کردن در اشکال مختلف آکورد به جای همان جعبه بلوز قدیمی صحبت کنم. از این طریق ایده های جدیدی ارائه می دهید. ما در مورد چگونگی بازی با قصد و اعتقاد راسخ صحبت خواهیم کرد – واقعاً بیانیه موسیقی را به جای فقط رشته فرنگی ، جستجوی نت ، بیان می کنیم. مطمئناً ، ما برخی از مبانی بلوز را در طول مسیر ، مواردی مانند خم ، ویبراتو و اینکه چگونه می توان با استفاده از چنگک و خاموش کردن ، یادداشت های خود را تحت تأثیر قرار داد ، توضیح خواهیم داد. در بخش دوم ، كید آنچه را به عنوان “میانبرهای پیشرفته است” معرفی می كند ، شش روش بسیار موثر و بسیار در دسترس برای تصحیح خطوط و تکنوازی های بلوز.
نام: Truefire - Kid Anderson Blues Refinery
حجم فایل: 1.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Truefire
تاریخ انتشار: 1399/10/17
کیفیت: 480p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 4 ساعت
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Truefire - Kid Anderson Blues Refinery

Born in Norway, where he studied blues guitar with Morten Omlid, Kid Anderson moved to the states in 2001 to play with Terry Hanck’s band, and later with Charlie Musselwhite’s band (received the Blues Music Award for best contemporary blues album) and he also toured extensively with Elvin Bishop on the Red Dog Speaks Tour. Andersen was nominated for a Blues Music Award in the 'Gibson Guitar' category and in 2014, 2015, and 2016 he was nominated for a Blues Music Award in the 'Best Instrumentalist – Guitar' category.
We’re thrilled to welcome Kid to the family with his first TrueFire course and masterclass, Blues Refinery. You will likewise be thrilled when you start applying any of the dozens of “refined” technical and creative blues moves that Kid shares in this masterclass course.
”I’ve always loved playing the blues and have particularly been drawn to the artists who play with musical intent and refine their lines and solos using approaches outside the typical blues box and pentatonic scale. All of those greats influenced my own sound and approach which I’m excited to share with you here in Blues Refinery.”

لینک دانلود