تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Introduction to Financial Markets

Udemy Introduction to Financial Markets

آشنایی با بازارهای مالی را تجربه کنید . تجارت در سهام ، کالاها و بورس فارکس را بیاموزید. این دوره مقدمه ای برای بازار سرمایه است. این یک دوره آکادمیک نیست که فقط برای دانشجویان اقتصاد طراحی شده باشد. این یک دوره است که برای آموزش منحرف ترین افراد در زمینه کسب درآمد و دستیابی به آزادی مالی آنها با شروع سرمایه گذاری در حال حاضر طراحی شده است. این دوره برای آگاه سازی مردم از این واقعیت است که در کشورهای پیشرفته تر و متداول است ، اما برای اکثر کشورهای کمتر توسعه یافته ناشناخته است. این دوره انواع سرمایه گذاری هایی را که افراد می توانند انجام دهند ، از اوراق قرضه خزانه گرفته تا پر خطرترین و سودآورترین دارایی ، آموزش می دهد. این به شما می آموزد که چگونه در سهام و شاخص های سهام ، شاخص های ارزی ، معرفی ارزهای رمزپایه و ارز معامله کنید. چگونه می توان یک دلال را برای تجارت و همچنین انواع اهرم های تجاری را برای استفاده در تجارت وادار کرد.
  • آنچه خواهید آموخت :
  • دانش آموزان یاد خواهند گرفت که پس انداز خود را در دارایی های مالی به کار گیرند تا رشد سرمایه را افزایش دهند تا زمانی که دیگر نیازی به
  • کار ندارند.
  • نیازمندی ها :
  • اگرچه من این دوره را برای دانشجویان خود در رشته بازارهای مالی و سرمایه گذاری آماده کرده ام ، اما برای درک این دوره هیچ الزام خاصی
  • وجود ندارد. شما فقط به یک کامپیوتر ، اینترنت و یک هوش متوسط نیاز دارید. داشتن روحیه کارآفرینی و ذهن تحلیلی به شما کمک می کند.
  • این دوره آموزشی برای چه کسانی است ؟
  • دانشجویان هدف من همه کسانی هستند که می خواهند بیاموزند با آزادی کامل زندگی کنند ، و هر کاری را که می خواهند در زندگی انجام دهند مانند سفر و عبور از دنیا.
نام: Udemy - Introduction to Financial Markets
حجم فایل: 1.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/17
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 02 ساعت و 38 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Introduction to Financial Markets

This course is an introduction to the capital market. It is not an academic course aimed only at economics students. But it is a course designed to teach the most distracted how to make money and achieve their financial freedom by starting investing now. The course serves to alert people to this reality, which is common and frequent in more developed countries, but is unknown to most less developed countries. This course teaches all types of investments that people can make, from treasury bonds to the riskiest and most profitable assets. It teaches you how to trade in stocks and stock indices, currency indices, introduction to forex and cryptocurrencies. How to choode a broker for trading as well as types of leverage to use in business.

لینک دانلود