تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy – SAP EDI Training Practical Guide to SAP EDI Implementation

Udemy SAP EDI Training Practical Guide to SAP EDI Implementation

این دوره اصول نحوه پیاده سازی EDI (تبادل الکترونیکی داده) در SAP را به شما می آموزد. این امر به شما کمک می کند مفاهیم اساسی را در سطح بسیار عمیق تری درک کنید و آنها را به سناریوهای تجاری ساده مرتبط کنید. در عین حال ، از جزئیات پیکربندی مانند Partner Profiles ، Ports ، Segment ها و غیره چشم پوشی نخواهد کرد. پس از اتمام این دوره ، می توانید یک IDOC ایجاد کرده و از ابتدا در هر سیستم SAP IDES پردازش کنید. تقریباً هر EDI را SAP در را پیاده سازی می کند. با این حال ، بیشتر کاربران از نحوه کار EDI اطلاع ندارند. نیازی به گفتن نیست که همیشه تقاضای زیادی برای مشاوران با دانش خوب در مورد اجرای EDI وجود دارد. این دقیقاً شکافی است که این دوره پر خواهد کرد. تا به حال شرایطی داشته اید که بخاطر نیازهای EDI نمی توانید برای کار درخواست دهید ؟ این دوره را بگذرانید و من ( مربی دوره ) قول می دهم همه چیزهایی را که باید در مورد EDI بدانید درک خواهید کرد حداقل تا حدی که با سناریوهای متداول استفاده نکنید. من اکیداً توصیه می کنم آنچه را که در این دوره آموزش داده می شود ، تمرین کنید. با شروع از بخش 3 ، ما در مورد پیکربندی صحبت می کنیم ، معاملات را انجام می دهیم و انواع مختلفی از سفارشی سازی را در SAP انجام می دهیم. بهترین راه برای درک و حفظ واقعی آنچه که در اینجا آموزش داده می شود این است که مطمئن شوید تا آنجا که می توانید آن معاملات را در SAP انجام دهید.
 • آنچه یاد خواهید گرفت :
 • اصول مبادله الکترونیکی داده (EDI) را درک کنید
 • معماری EDI را در چشم انداز SAP درک کنید
 • مفهوم IDOC (سند واسطه ای) را درک کنید
 • درک پردازش IDOC (ورودی و خروجی)
 • یک IDOC را از ابتدا ایجاد کنید و آن را در تمام مراحل پردازش کنید
 • نیازمندی ها :
 • حداقل تجربه در یک ماژول فنی یا کاربردی ترجیح داده می شود. اما حداقل آشنایی با SAP خوب است.
 • شما نیازی به دسترسی به سیستم IDES ندارید ، اما اگر آن را داشته باشید به شما کمک خواهد کرد تا حرفه ای تر شوید.
 • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
 • افرادی که سطح آشنایی با SAP را دارند مانند مشاور ABAP ، مشاور عملکردی ، مشاور مبانی یا یک مشاور زیر سیستم EDI
نام: Udemy - SAP EDI Training Practical Guide to SAP EDI Implementation
حجم فایل: 519 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/05
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 01 ساعت و 58 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - SAP EDI Training Practical Guide to SAP EDI Implementation

Almost every SAP implementation implements EDI. Yet, most consultants are blissfully unaware of how EDI works. Needless to say, there is always a good demand for consultants with good knowledge of EDI implementation. This is exactly the gap this course will fill.


Course Overview

This course teaches you the basics of how to implement EDI ( Electronic Data Interchange ) in SAP. It will help you understand the fundamental concepts at a much deeper level by relating them to simple business scenarios. At the same time, it will not skimp on the configuration details like Partner Profiles, Ports, Segments etc. After you finish this course you will be able to create an IDOC and process it successfully from scratch in any SAP IDES system.
لینک دانلود