دانلود فیلم آموزشی Udemy – x8 Hatha Vinyasa and Restorative Yoga Classes for Beginners

Udemy x8 Hatha Vinyasa and Restorative Yoga Classes for Beginners

کلاسهای هاتا ، وینیاسا و یوگای ترمیمی برای مبتدیان . انواع مختلف یوگا را به راحتی در خانه خود انجام دهید. بیاموزید که چگونه بدن خود را بدون داشتن درد ذهنی حرکت دهید. برای انجام یوگا چه شرایطی لازم است؟ خوب ، شما به بدن و توانایی تنفس نیاز دارید! هرکسی می تواند یوگا تمرین کند. یوگا به سادگی جشن توانایی بدن ما در حرکت است. در این دوره ، من شما را از طریق 8 کلاس مختلف ، با 3 سبک مختلف یوگا راهنمایی می کنم. در کلاسهای کشش و تنفس به سبک Hatha از حرکات کششی ملایم لذت ببرید یا بیشتر در یک کلاس Vinyasa Flow یا Energising به تمرین بپردازید. برای انجام یک تمرین ترمیمی ، کلاس یوگا قبل از خواب یا کشش صبحگاه آرام ما را امتحان کنید. ما در این دوره با روش تنفس ، یادگیری نحوه تنفس در طول تمرینات یوگا ، همراه با یادگیری تمرینات مختلف تنفسی برای کمک به مدیریت استرس ، کار خواهیم کرد. در تمام کلاس های ما ، من شما را از طریق هر حالت راهنمایی می کنم ، فرم آموزش در هر حالت را ارائه می دهم ، متناسب با بدن منحصر به فرد شما. همه ما انواع مختلف بدن داریم که به این معنی است که بدن ما به حالتهای مختلف واکنش متفاوتی نشان می دهد. به عنوان مثال ، اگر دانش آموزی عضلات همستر تنگ داشته باشد ، ممکن است حالت رو به پایین زانوها را بر روی نوک انگشتان خم کند و از نظر فردی با همستر نه چندان محکم که ممکن است پاهای صاف داشته باشد ، کمی متفاوت است. به همین دلیل است که ما هرگز در تمرینات یوگا خود را با دیگران مقایسه نمی کنیم ، همه چیز به شما مربوط می شود. تمرین شما فرصتی است برای برقراری ارتباط مجدد با بدن. در تمرینات یوگا ، ما هرگز بدن را مجبور به حالت های خاص نمی کنیم ، بلکه بیشتر سعی می کنیم بدن را در حالت های مختلف قرار دهیم ، در حالی که به آنچه بدن ممکن است به ما بگوید گوش می دهیم ، به عنوان مثال “من می توانم کشش را احساس کنم ، من این کار را نمی کنم باید جلوتر بروم “یا” من نمی توانم کشش را احساس کنم ، یک تغییر عمیق تر را امتحان می کنم “و همه چیز در این بین.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • بهترین فرم برای رایج ترین حالت های یوگا و آسانا
 • بیاموزید که چگونه ژست ها را با توجه به بدن منحصر به فرد خود تغییر دهید
 • تکنیک ها و تمرینات تنفس برای آرام سازی سیستم عصبی
 • نیازمندی ها :
 • شما به بدن آماده و توانایی تنفس نیاز دارید
 • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
 • مبتدیان
 • پیشرفته ها
 • هرکسی که می خواهد کلاس های آنلاین یوگا را امتحان کند
 • هرکسی که می خواهد اصول اولیه یوگا را مرور کند
نام: Udemy - x8 Hatha Vinyasa and Restorative Yoga Classes for Beginners
حجم فایل: 6.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/11/15
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 05 ساعت و 23 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - x8 Hatha Vinyasa and Restorative Yoga Classes for Beginners

What are the requirements to be able to practice yoga? Well, you need a body, and the ability to breathe! Anyone can practise yoga. Yoga is simply a celebration of our bodies ability to MOVE!
In this course, I guide you through 8 different classes, with 3 different styles of yoga. Enjoy some gentle stretching in our Hatha style Stretch & Breathe classes, or go for more of a workout in a Vinyasa Flow or Energising class. For more of a Restorative practice, try the Bedtime Yoga class or our Gentle Morning Stretch.
We will work through breathing technique in this course, learning how to breathe throughout our yoga practices, along with learning different breathing exercises to help with stress management.

لینک دانلود