دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی درک یوگا: آموزش در مورد مزایا و سبک ها

Understanding Yoga: Education On The Benefits And Styles

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد . در این دوره آنلاین یوگا خواهید آموخت که چگونه یوگا می تواند زندگی شما را متحول کند به شما در تحقق بالقوه کامل خود کمک می کند! این یک دوره آموزش تمرین یوگا نیست … این آموزش درباره یوگا است . هدف این است که شما را به طور کامل درک کنید که یوگا چیست ، چگونه کار می کند و چه سبکی برای شما بهترین است … بنابراین می توانید تمرینات یوگا را از راه درست شروع کنید … و در آن بسیار موفق باشید! آنچه در دوره Understanding Yoga: Education On The Benefits And Styles  یاد خواهید گرفت: _ یوگا چیست و چگونه می تواند به شما کمک کند . _ درباره علم یوگا و مزایای سلامتی بیاموزید . _ دریابید که یوگا چگونه بر روی احساسات و ارتباط ذهن و بدن تأثیر می گذارد . _ بیاموزید چگونه یوگا قدرت ، انعطاف پذیری ، استقامت و کاهش وزن را ایجاد می کند . _ درمورد موقعیت های یوگا و چگونگی تقویت یوگا مصونیت را بیاموزید . _ راه درست را برای شروع کار با یوگا کشف کنید . _ اسرار یوگا و مراقبه را بیاموزید … چگونه می توانید از قبل بهتر احساس کنید! با پایان این دوره ، شما موارد زیر را نمی آموزید : 1) یوگا چیست و چگونه می تواند به شما کمک کند . 2) در مورد علم یوگا و مزایای سلامتی بیاموزید . 3) دریابید که یوگا چگونه بر روی احساسات و ارتباط ذهن و بدن تأثیر می گذارد . 4) بدانید چگونه یوگا قدرت ، انعطاف پذیری ، استقامت و کاهش وزن را ایجاد می کند . 5) درمورد موقعیت های یوگا و نحوه تقویت یوگا مصونیت بیشتر بیاموزید . 6) راه درست را برای شروع با یوگا کشف کنید . 7) اسرار یوگا و مراقبه را بیاموزید … چگونه می توانید از قبل از این بهتر احساس کنید! … و این فقط یک بخش کوچک از آموزش است – چیزهای بسیار بیشتری وجود دارد !!!

دوره Understanding Yoga: Education On The Benefits And Styles

برای چه کسانی است : _ هنرمندان رزمی . _ رقصنده ها . _ علاقه مندان به توسعه شخصی . _ علاقه مندان به سلامتی . _ رژیم های غذایی . _ ورزشکاران . _ مربیان .
نام: Understanding Yoga: Education On The Benefits And Styles
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 9 دقیقه
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir
  • 1 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *