دانلود بازی UNDERZONE نسخه DARKSiDERS/FitGirl برای کامپیوتر

UNDERZONE

یک بازی اکشن روگلایت است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی قلمرو ششم (Sixth Realm) طراحی و منتشر شده است. بازی از مکانیک‌های بسیار جالب و خلاقانه‌ای در زمینه گیم پلی پیروی می‌کند. نیروهای دشمن به صورت تصادفی از ترکیب اجزا کوچک و بزرگی ساخته می‌شوند که هر کدام یک کامپوننت نام دارند. هر نیروی دشمن به صورت کاملاً تصادفی و رندوم از تعداد خاصی اجزای کوچک و بزرگ تشکیل شده است و در همین راستا در هر مرحله با نوع خاصی از دشمنان مواجه خواهید شد. بازی شما را به یک هزارتوی زیرزمینی می‌برد که مملو از دشمنان مختلف است. در این هزارتو با یکسری نیروهای جهش‌یافته روبه‌رو خواهید شد که هر کدام به نحوی شما را به چالش خواهند کشید. در هر مرحله شما باید وارد یک منطقه یا اتاق خطرناک شده و به پاک‌سازی نیروهای دشمن بپردازید. اتاق‌ها و محیط بازی نیز همانند نیروهای دشمن به صورت تصادفی تولید می‌شوند در نتیجه بازی در هر مرحله به نوعی چالش‌برانگیز بوده و حس تنوع آن برای همیشه زنده خواهد بود. در هر مرحله یک نیروی جدید به مجموع نیروهای دشمن اضافه می‌شود و نیروهای قبلی نیز یک جهش غیرمنتظره و تصادفی در DNA خود تجربه می‌کنند که رفتار آن‌ها را به کلی دگرگون می‌سازد. ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های

بازی UNDERZONE

می‌توان به اسلحه‌های آینده‌نگر و مدرن، استفاده از سیستم هوش مصنوعی پیشرفته به منظور تولید تصادفی محیط و نیروهای دشمن، مکانیک‌های خلاقانه گیم پلی، صداگذاری کامل شخصیت‌ها و روند داستانی غیرخطی اشاره کرد.
نام: UNDERZONE
حجم فایل: 2.01 گیگابایت ، 1.27 گیگابایت
شرکت سازنده: Sixth Realm
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS / FitGirl
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe ، iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Sixth Realm
رمز فایل: www.download.ir

UNDERZONE - Early Access

The game plays like a twin-stick shooter in which you must clear rooms of hostiles; however, every time you progress to the next zone a new enemy type will be introduced and the existing enemies will upgrade their ‘DNA’ in unpredictable ways. The combination of both enemy and map procedural generation creates a tense new challenge every time.

لینک دانلود