تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی آنلاین Unturned v19.11.2020 نسخه Steam Backup

Unturned

نام بازی جذابی هست که در آن شما یکی از معدود افرادی هستید که هنوز در دنیای آن تبدیل به زامبی نشده اید. بنابراین اینگونه نگه داشتن آن یک چالش خواهد بود. با اسلحه در حال پیش روی باشید و توجه همه را زنده و مرده به خود جلب کنید. رویکرد ظریفی داشته باشید و پنهانی حرکت کنید و از حواس پرتی استفاده کنید. با حریف مقابله کنید و یاد بگیرید برای مقابله با توانایی های خاص از نامرئی بودن تا نفس کشیدن تا حمله های صاعقه ای استفاده کنید. باید مراقب باشید چون که زامبی ها کنار طبیعت کارهای سخت زیادی را برای سخت کردن زندگی انجام می دهند. میوه و سبزیجات وحشی را تبدیل به علوفه کنید تا به مصرف حیوانات برسد . حیوانات و ماهی را برای استفاده از گوشت شکار کنید ، یا در بعضی از محیط ها به ناچار طعمه شوند. یک محصول بکارید و مطمئن شوید که باران می بارد. به دنبال گرما باشید و از کولاک ها پناه بگیرید. با بازیکنان دیگر معامله کنید . دوست یا دشمن بسیاری از افراد جالب آنلاین هستند ، که می توانید با آنها هم بازی شوید. راهزنان را با دستبند دستگیر کرده و به عنوان یک استراتژی غیر کشنده چشم بند بزنید. با هر نوع سلاحی در زیر آفتاب ( شمشیر ، مسلسل ، تک تیرانداز ، موشک ، مین ) بجنگید. با استفاده از بهانه هایی به اردوگاه های دشمن حمله کنید و اموال آنها را غارت کنید.

بازی Unturned

همه را ترغیب می کنند تا در شخصیت خود باقی بمانند و یک داستان را با هم تعریف کنند. به جامعه جدید کمک کنید با کار های زیادی حتی اگر آفلاین باشید یا انفرادی باشید . در این بازی می توانید ملاقات ، گفتگو و تجارت کنید. تلاش های کامل برای کمک به پیشرفت داستان. برای پاک کردن انبوهی از امواج ارواح دور شوید. وسایل ریخته شده را ایمن کنید. با ماسک آماده شوید و به جستجوی مناطق زباله رادیواکتیو بپردازید. با موانع ، مبلمان ، تله ها ، ماشین آلات و موارد دیگر بسازید. برای زنده ماندن در شب از پنجره های موجود استفاده کنید. از وسایلی که جمع می کنید ساختاری کاملاً جدید بسازید و وسایل نقلیه خود را با ساختن بر روی آن به قلعه متحرک تبدیل کنید پس با گاراژ کاملاً مجهز به سبک خود راه بیفتید. وسایل نقلیه زمینی از جمله تانک ، چهار چرخ و ماشین برفی. وسایل نقلیه هوایی از هلی کوپتر گرفته تا هواپیما تا هواپیمای جنگنده. وسایل نقلیه دریایی مانند جت اسکی و هاورکرافت. وسایل نقلیه خود را با لاستیک ، باتری و سوخت نگهداری کنید. و در پایان باید جهان های عظیم را کاوش کنید و بتوانید از بازی Unturned لذت ببرید.

این بازی رایگان ، چندنفره و آنلاین است.

 
نام: Unturned
حجم فایل: 1.57 گیگابایت
شرکت سازنده: Smartly Dressed Games
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 9
ورژن: v19.11.2020
نسخه: Steam backup
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: رایگان ، زامبی ، تلاش برای بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Smartly Dressed Games

Unturned - Steam Backup

You're a survivor in the zombie infested ruins of society, and must work with your friends and forge alliances to remain among the living. Go in guns blazing and attract the attention of everything, living and dead. Take a subtle  .approach sneaking around and making use of distractions. Confront and learn to counter special abilities ranging from invisibility to fire breathing to lightning attacks.

لینک دانلود